No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Fitneska Radka Borosovicsová vybojovala bronzovú medailu

7. októbra 2013 | |  | 

radka-borosovicovaCenný kov, bronzovú medailu, získala uplynulú sobotu mladá fitneska Radka Borosovicsová z tímu Roland Fitness Rimavská Sobota, ktorá bodovala v kategórii bikiny fitness na Veľkej cene Dubnice juniorov. Súťaž bola zároveň nomináciou na Majstrovstvá sveta juniorov v Mongolsku.

 Radka Borosovicsová, Roland Brosman a Sabina Pleváková

Radka Borosovicsová, Roland Brosman a Sabina Pleváková

„Táto medaila je pre nás a najmä pre Radku veľmi cenná," uviedol tréner Roland Brosman a dodal, že bronz jeho zverenkyňu určite posilní v ďalších prípravách na súťaže. "Najmä preto, že víťazkou v jej kategórii bola Sabina Pleváková, už úradujúca ,,čerstvá,, Majsterka sveta IFBB v bikiny fitness žien, ktoré sa konali v polovici septembra v Kyjeve," doplnil tréner. Ako spomenul, tento rok čaká Radku ešte Tatranský pohár v kategórii bikiny žien, ktorý bude 26. októbra v Poprade. "Mám nesmiernu radosť z toho, že fyzickú ale najmä psychickú záťaž, ktorá je v predsúťažnom období, Radka zdoláva čím ďalej ľahšie. Jednoducho sa učí spoznávať svoje telo a to je v tomto športe najdôležitejšie, čo sa potom odzrkadlí už na samotnej forme a na pódiovom vystúpení," uzavrel Roland Brosman z Roland Fitness.
Súťaž sa konala pod záštitou SAKSFT (Slovenská Asociácia kulturistiky, fitness a silového trojboja), ktorá patrí pod IFBB (International Federation of Body Building  and Fitness), celosvetovo najväčšiu a najprestížnejšiu federáciu.

[nggallery id=1187]

Zdroj: Rimava.sk, FOTO: Eastlabs


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross