FOTO/VIDEO - MŠK: Rimavskosobotskí futbalisti otočili derby zápas s Ružinou

8. mája 2013 |  |

brankár Michalík je prikrátky na strelu Pribulu, tretí gól MŠKTakmer 500 divákov bolo svedkami víťazstva v derby zápase MŠK Rimavská Sobota nad Ružinou. V dohrávke 23. kola II. ligy domáci otočili skóre z 0:1 na záverečných 3:1. Do vedenia domácich poslal a streleckú smolu dvomi rýchlymi gólmi prelomil Marián Adam, o niekoľko minút neskôr víťazstvo prikrášlil Pribula.
Domáci dominovali od začiatku zápasu, ale svoje šance zahodili, Adam trikrát nastrelil konštrukciu bránky hostí. Hráči Ružinej sa dokázali gólovo presadiť zo svojej prvej šance, po rohovom kope hlavičkoval do siete Gligorov. Druhý polčas bol jasne v réžii futbalistov Rimavskej Soboty, ich streleckú smolu prelomil v 73. min krížnou strelou Adam, ktorý o šesť minút po prihrávke Pribulu skóroval opäť a otočil v prospech domácich. V 87. min uzavrel po prihrávke Katonu skóre Pribula.

MŠK Rimavská Sobota - TJ Baník Ružiná 3:1 (0:1)
Góly: 73. a 79. Marián Adam, 87. Pribula - 31. Gligorov, ŽK: 49. Siheľský, 55. Sivčevič, 76. Migaľa - 49. Blaščik, 69. Líška, rozhodovali: Prešinský - Bóllo, Vorel, 458 divákov

Zostava MŠK: Kostolanský – Poleť, Rubint, Zvara, Migaľa – Nilaš, Sivčevič (62. Labun) – Siheľský, Katona (88. Mravec), Pribula (90. Ľupták) – Adam.