Itres otočil zápas vo svoj prospech a zdolal futsalistov Böviby

27. januára 2014 |  | | | |

itresFutsalisti Itresu zdolali v 9. kole turnaja v Jesenskom družstvo Böviby, ktoré ostáva na treťom mieste. Naďalej neporazeným tímom je Rimatex. Ako Rimava.sk informoval organizátor turnaja Csaba Singlár, v piatok, 24. januára zápas vo svoj prospech otočilo iba jedno z 12 mužstiev, Itres. Podľa Singlára sa v prvom polčase lepšie darilo hráčom Böviby, ktorí po 20 minútach vyhrávali o dva góly. Druhý polčas však vyšiel lepšie Itresákom, keď na začiatku otočili zápas vo svoj prospech. „Böviba na vedúci celok stráca šesť bodov,“ doplnil Singlár.

Zápas Euromotel - Zigo skončil podľa organizátora turnaja spravodlivou remízou, keď mužstvo Euromotelu nastúpilo s piatimi hráčmi, ktorí odohrali zápas bez striedania. „Prvý polčas vyhrávali 4:1 ale druhú polovicu zápasu kondične nezvládli. Zigovcom sa nakoniec podarilo vyrovnať, ale aj tak stratili ďalšie cenné body,“ priblížil Singlár.
Ďalší zápas Rimatex - Casablanca priniesol hladké víťazstvo vedúceho celku turnaja. Hráči Casablanci bojovali až do konca zápasu, ale tento večer na kvalitného súpera nemali. „Rimatex týmto víťazstvom urobilo veľký krok k prvému miestu turnaja,“ zdôraznil Singlár.

V ďalšom dueli tím Jesenské dorast získalo druhé víťazstvo, keď tesne porazili Juniuors. Na štvrtý zápas nastúpili Hodejovčania s úmyslom pokračovať víťaznou sériou. Súperom im boli Draci. Zápas bol do konca vyrovnaný, ale nakoniec sa z tesnej výhry  tešili Draci. Na piatom zápase Sporting nastúpil proti G. Jabloncu dosť oslabený. G.Jablonec sa ujal vedenia a pred polčasom zvýšil na 2:0. Po polčase znížil brankár Sportingu Michal Bariak na 2:1 ale Jablončania s dvomi presnými zásahmi zabezpečili ďalšie víťazstvo.

Euromotel – Zigo 4:4 (4:1)
GÓLY: Múčik 3, Raisz - Farkaš 2, Gombala, Lakatoš

Rimatex – Casablanca 10:4 (5:1)
GÓLY: Dragijský 5, Šťavina 3, Juhász, Halaj - Figei, Kókai, Váradi, Nagy

Juniors – Jesenské dor. 4:5 (2:3)
GÓLY: Samu, Básti, Jónai, Horváth - Bohó 2, Hank Dominik 2, Hank Denis

Hodejov – P&P Draci 9:10 (5:6)
GÓLY: Balog 4, Karkusz 3, Oláh, Hanyus - Fazekaš 4, Ľupták 3, Darči 3