MŠK: Rimavskosoboťania zdramatizovali pohárový zápas so Senicou, rozhodli až jedenástky

24. septembra 2013 |  |

msk-senicaDruholigoví futbalisti MŠK Rimavská Sobota zdramatizovali dnešný pohárový súboj s corgoňligovou Senicou. V napínavom zápase 3. kola pohárovej súťaže Slovnaft Cup, kde sa hralo na jeden zápas, dokázali vyrovnať skóre na 1:1 a o víťazovi museli rozhodnúť jedenástky.

Rimavskosobotskí futbalisti boli Senici viac než vyrovnaným súperom. Aj keď v prvom polčase išli hostia do vedenia, futbalisti MŠK dokázali v druhom polčase okrem jednej tyče streliť Zvarom vyrovnávajúci gól a o postupujúcom museli rozhodnúť penalty.
Futbalová dráma pred takmer 600 divákmi skončila na pokutové kopy 5:6. Veľkým hrdinom zápasu mohol byť domáci Zvara, no keď mal na kopačke rozhodnutie, jedenástku nedal a napokon rozhodol pokutový kop Diviša. Zo šťastného postupu sa na Gemeri tešila napokon Senica.

MŠK Rimavská Sobota (II. liga) - FK Senica 1:1 (0:1), 5:6 na strely zo značky pokutového kopu,
Góly: 84. J. Zvara - 32. Tsoumou, rozhodoval: Sedlák, 588 divákov
Zostava MŠK R. Sobota: Kostolanský – Migaľa, Poliach, Sivčevič, Nilaš, Gálik, Kurák, Válovčan,