MŠK: Rimavskosobotskí futbalisti sa víťazstva zatiaľ nedočkali, so Šaľou remizovali

14. apríla 2014 |  | |

autor gólu MŠK Lukáš MigaľaRimavskosobotským futbalistom sa v jarnej časti II. najvyššej futbalovej ligy zatiaľ nepodarilo vyhrať. Na konte tak majú tri prehry a tri remízy, poslednú v 26. kole s Duslom Šaľa 1:1. Autorom jediného gólu MŠK Rimavská Sobota bol v prvom polčase Migaľa, ktorý po faule na Kostúrika premenil jedenástku. Súper ale vyrovnal ešte v prvom polčase. Z trestného kopu z približne 17 m nádherne trafil do rohu Prošovského brány Fehervári. V druhom polčase mal možnosť poslať do vedenia R. Sobotu Migaľa, ktorý patril k najlepším hráčom na ihrisku, mieril ale tesne nad. Kostúrikovu strelu vyrazil brankár Šale. Víťazstvo mali na kopačkách pred koncom zápasu aj futbalisti Šaľe, keď Mukalenga z 12 metrov prestrelil bránku.
MŠK Rimavská Sobota - FK Slovan Duslo Šaľa 1:1 (1:1)
Góly: 7. Migaľa (z pok. kopu) - 16. Fehervári, ŽK: 26. Gerát, 83. Köböl - 6. M. Kolmokov, rozhodovali: Sedlár - Vorel, Budáč, 312 divákov.
Zostava MŠK: Prošovský – Kutlík, Hladík, Sivčevič, Tenkl – Gerát, Nilaš – Migaľa, Čertík, L. Lupták (62. Köböl) – Kostúrik
Najbližší zápas čaká futbalistov MŠK v sobotu, 19. apríla, v Dubnici nad Váhom.