V Jesenskom sa zrodili prvé remízové výsledky. Najrýchlejší gól padol po 10 sekundách

23. decembra 2013 |  | |

ilustračné fotoVo 4. kole futsal ligy v Jesenskom sa v piatok, 20. decembra, zrodili prvé remízové výsledky. Veľké prekvapenie priniesol zápas Itres – Hodejov, kde futsalisti Hodejova hrali podľa organizátora turnaja Csabu Singlára od začiatku disciplinovane a po 20 minútach vyhrávali 4:0. „V druhom polčase Itres otočil hru a zápas skončil spravodlivou remízou. Hráči z Hodejova sa takto tešili z prvého bodu turnaja,“ uviedol pre Rimava.sk Singlár. Ďalšou remízou skoncil súboj P&P Draci – Casablanca, kde Casablanca stratila prvé body od úvodu halového turnaja. „Draci po polčase vyhrávali 2:0 no Casablanca zrýchlila hru a zápas skolnčil remízou,“ priblížil Singlár.

Jednoznačné víťazstvo priniesol zápas Juniors – Rimatex, ktoré je vedúcim mužstvom turnaja. Hrdinom zápasu bol podľa organizárota turnaja Michal Dragijský so siedmymi gólmi. V ďalšom zápase medzi Sportingom a Euromotelom  zvíťazilo skúsenejšie mužstvo. Hráči Euromotelu boli po každej stránke lepším tímom na ihrisku. V ďalšom stretnutí hráči Bövibi pod taktovkou Ladislava Šťavinu hrali výborne a súperovi z G.Jablonca nedali žiadnu šancu na získanie prvých bodov. V záverečnom zápase Jesenské dor. - Zigo padol najrýchlejší gól večera. Mladíci gólom Bohóa v 10 sekunde sa ujali vedenia ale potom takticky nezvládli zápas. Skúsenejší hráči Ziga otočili duel a zaslúžene vyhrali.

Najlepší strelci po 4. kole:
Michal Dragijský (Rimatex) 21 gólov
Erik Lupták (Euromotel) 18 gólov
Róbert Raisz (Euromotel) 15 gólov

Juniors – Rimatex 2:21 (1:10)
GÓLY: Bodon, Kluka - Dragijský 7, L.Lupták 4, Juhász 3, Námešný 3, Halaj 3, Rusnák

Sporting – Euromotel 5:16 (0:6)
GÓLY: D.Barta 2, G.Barta 2, Petróczky - Raisz 5, E.Lupták 4, Konček 3, Múčik 3, Budai

Itres – Hodejov 6:6 (0:4)
GÓLY: Domík 3, Krnáč, Szabó, Pisár - Balog 5, Máté

P&P Draci – Casablanca 4:4 (2:0)
GÓLY: Darči 2, Antal 2 - Figei, Nagy, Szabó, Kókai

G.Jablonec – Böviba 3:14 (1:7)
GÓLY. R.Kovács 2, Molnár - Trizna 4, G.Tóth 3, R.Uhrin 2, Igo 2, Páleš, Albert, M.Šťavina

Jesenské dor. – Zigo 3:7 (2:3)
GÓLY: Bohó 2, Gyurcsík - Farkas 3, Lakatos 2, Odler, Z.Šťavina