No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Hokejová sezóna začína už tento víkend, v nových dresoch a atraktívnejšia

7. septembra 2015 |  | | |

hkm-sezonaV sobotu, 12.septembra o 17.00 hod., štartuje nová sezóna II. ligy mužov v ľadovom hokeji. Domáci HKM Rimavská Sobota privíta prvého z dvojice liptákov v súťaži, MHK Ružomberok. Ako ďalej Rimava.sk informoval predseda klubu HKM Rimavská Sobota Štefan Hanzel, pre klub je to už v poradí ôsma sezóna v II.lige mužov. "Za toto obdobie sa postupne vypracovali z nováčika, ktorý okúsil trpkosť prehier, až na finalistu celej súťaže. V posledných ročníkoch sme vždy skončili vo vrchnej časti tabuľky našej skupiny. Aj naša divácka podpora mala podobný vývoj. Na prvé zápasy chodili len naši známi a rodičia hráčov, ale s prichádzajúcimi úspechmi narastal aj divácky záujem o ľadový hokej," priblížil Hanzel, podľa ktorého hokej v súčasnosti navštevuje viac ako 300 divákov. "Veríme, že tento trend bude pokračovať aj naďalej a prinesieme Vám veľa radostných okamihov," vizuje nový predseda HKM.

Sezóna 2015/2016 prináša jednu významnú zmenu a to celoslovenské play off, kde na záver by mala byť k dispozícii tabuľka s konečným poradím všetkých tímov a nie len po skupinách, ako to bolo doposiaľ.

"V novom ročníku prichádzame aj s viacerými novinkami pre našich divákov. Dúfame, že už v prvom zápase sa naši chlapci predstavia v nových dresoch v klubových farbách. Pred každým zápasom zaznie Slovenská hymna. Postupom času pripravíme aj zlosovanie hokejového spravodaja, ktorý bude k dispozícii už na prvom zápase, o rôzne ceny. Dúfame, že nový model súťaže po dlhých rokoch zatraktívni súťaž a prinesie porovnanie výkonností medzi východnou a západnou skupinou," uviedol.

V ročníku 2015/2016 sa v 2. lige mužov predstavia nasledovné tímy:

Skupina A: HC Prievidza, ŠHK Púchov, HC 05 Banská Bystrica B, HK 96 Nitra, HK Iskra Partizánske, OAHL Bratislava, HK Levice

Skupina B: MHk 32 Liptovský Mikuláš B, HKM Rimavská Sobota, HK Sabinov, HK Brezno, HC Rebellion Levoča, MŠK Hviezda Dolný Kubín, MHK Ružomberok

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross