Stupeň víťazov na Bratislavskom pohári patril aj Karate klubu Revúca

5. októbra 2016 | |  | | | |

perex-karatePrvé kolo Bratislavského pohára v súťažnej sezóne 2016/2017 majú niektorí členovia Karate klubu Revúca úspešne za sebou. V nedeľu, 2. októbra, si svoje sily s ostatnými pretekármi zmerali štyria revúcki karatisti. Rimava.sk o tom informoval Arpád Bunjatov, tréner a predseda Karate klubu Revúca.

„Najmladší z našich Juraj Prč, súťažil v kategórii 8 až 9-roční v súborných cvičeniach kata. Po dobre zvládnutom prvom kole, mu v druhom kole nevyšlo cvičenie podľa predstáv a tesne prehral, celkovo obsadil 5. miesto,“ uviedol Bunjatov a zároveň dodal, že medzi 10 až 11-ročnými chlapcami mali v katách mali dvojnásobné zastúpenie, Matej Meško obsadil pekné 4. miesto a Matej Herich vybojoval bronzovú priečku.

Podľa trénera svoju premiéru vo vekovej kategórii mladších dorastencov 12 až 13-ročných mal Pavol Halaj. „Celkom úspešnú, keď po dobrých výkonoch obsadil 3. miesto,“ poznamenal. Ako ďalej tréner povedal, v športovom zápase kumite starších žiakov vo váhe do 40 kilogramov vybojoval 2. miesto Matej Herich a na zemiakovej pozícii skončil vo váhe nad 40 kilogramov Matej Meško.

„Všetkým chlapcom patrí vďaka za reprezentáciu klubu,“ dodal na záver Arpád Bunjatov.

Zdroj: Rimava.sk, FOTO: archív Arpád Bunjatov