No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Na majstrovstvách SR naturálnej kulturistiky opäť bodovali aj tím Roland Fitness

brosman tímNa uplynulých medzinárodných majstrovstvách Slovenska v naturálnej kulturistike a fitnes - Michalovce opäť bodovali aj súťažiaci z tímu Roland Fitness Rimavská Sobota. Ako pre Rimava.sk uviedol ich tréner Roland Brosman, v kategórii dorastu súťažil Martin Madžo, ktorý obsadil 3. miesto SR. „V kategórii mužov do 180cm súťažil František „Chevi“ Huszti, ktorý obsadil krásne II. miesto SR a v rámci Medzinárodných majstrovstiev SR IV. miesto,“ informoval o výsledkoch sobotňajších majstrovstiev Brosman.
Súťaž prebiehala v MsKS Michalovce pod záštitou Slovenskej asociácie naturálnej kulturistiky, kde v kategóriách fitnes deti, dorast, juniori, masters, fitnes bikini, fitnes model, fitnes figura a zmiešané páry štartovalo až 120 pretekárov.

Roman Gora bude spolupracovať s reprezentačným trénerom

V sobotu sa zároveň konal reprezentačný zraz pretekárov Slovenskej asociácie kulturistiky, fitnes a silového trojboja, SAKFST v Bánovciach nad Bebravou, kde bol Roman Gora vybratý reprezentačným trénerom Petrom Meškom k vzájomnej spolupráci na prípravu jarných juniorských majstrovských súťaži 2014. „Radka Borosovicsová bola zas pochválená reprezentačnými trénermi Ľubomírom Matejičkom a Petrom Meškom, ako veľký ambiciózny talent s možnosťou vstupu do našej reprezentácie SR,“ priblížil Brosman. Ako dodal, Radka sa momentálne musí pripravovať a štartovať na tohtoročné jesenné pohárové súťaže, ktoré začínajú už v prvý septembrový týždeň.

[nggallery id=1076]

Zdroj: Rimava.sk, FOTO: Roland Brosman


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross