No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Lokomotíva úspešná na memoriáli Stanislava Sojku a Vianočnej Malej cene v džude

27. decembra 2018 | |  | | |

Džudisti z Lokomotívy sa v sobotu, 22. decembra, zúčastnili už 11. ročníka Vianočnej Malej ceny a memoriálu Stanislava Sojku, ktorý tragicky zahynul v roku 2004. Súťaž sa konala v telocvični Mladost Relax CVČ Rim. Sobota. Rimava.sk o tom informoval Ľubomír Antal predseda oddielu džudo Lokomotíva Rimavská Sobota.

„Memoriálu Stanislava Sojku sa zúčastnilo sedem džudistov z Banskobystrického kraja. Za Lokomotívu súťažili dvaja džudisti, a to Lukáš Koóš, ktorý obsadil druhé strieborné miesto a Robert Balog sa umiestnil na treťom bronzovom mieste. Medaily džudistom odovzdával Stanislav Sojka starší,“ priblížil Antal s tým, že tí, ktorí poznali Stanislava Sojku, aby mu venovali tichú spomienku.

V prípade 11. ročníka Vianočnej Malej ceny sa zúčastnilo 63 džudistov z oddielov: Lokomotíva Rimavská Sobota, Mladosť Rimavská Sobota, Junior Lučenec, Elán Rožňava, Dukla Banská Bystrica, UMB Banská Bystrica a Budokan Zvolen. „Je to posledný turnaj pre začínajúcich džudistov v roku 2018. Usporiadateľom bol oddiel džuda Mladosť Rimavská Sobota,“ ozrejmil Antal.

Výsledky džudistov Lokomotívy
Prvé Zlaté umiestnenie dosiahol Tomáš Varga v hmotnosti do 28 kg mini žiakov, druhé strieborné miesta si vybojovali Radovský Oliver v hmotnosti do 27 kg mini žiakov a Ján Škrváň v hmotnosti do 30 kg mini žiakov. Tretie bronzové miesto obsadil Jakub Repka v hmotnosti do 63 kg mladší žiaci.

„Výbor gratuluje všetkým judistom za dosiahnuté výsledky , za vzornú reprezentáciu klubu Lokomotíva judo Rimavská Sobota a aj mesta Rimavská Sobota,“ uzavrel predseda džudo oddielu Lokomotíva Rimavská Sobota.

Zdroj: Rimava.sk FOTO: archív Ľubomír Antal


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross