No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Majstrovstvá stredoslovenskej oblasti v plávaní úspešné aj pre našich plavcov

29. októbra 2018 | |  | |

Krytá plaváreň v Rimavskej Sobote patrila plaveckým pretekom, a to jesenným Majstrovstvám stredoslovenskej oblasti v športovom plávaní. Preteky boli usporiadané pre najvyššiu kategóriu – starších žiakov, juniorov a seniorov.
Pretekov sa zúčastnilo 227 plavcov zo 16 plaveckých klubov stredného Slovenska. „Rimavskú Sobotu a Plavecký klub Rimavská Sobota reprezentovali 8 pretekári, ktorí sa pričinili o to, že 17 medailí ostalo doma,“ povedal pre Rimava.sk Ladislav Klement, predseda tunajšieho klubu.

Podľa jeho slov dobrú formu pred koncoročnými majstrovstvami Slovenska potvrdili Sofia Klementová, ktorá si vyplávala 3 zlaté a 2 strieborné medaily, Kristína Repková získala 1 zlatú, 2 strieborné a 2 bronzové medaily, Marek Tengler vyplával 2 strieborné medaily a Martin Tengler 2 strieborné a 1 bronzovú medailu.

„Športovú formu pred majstrovstvami Slovenska si plavci ešte doladia na pretekoch v Humennom, poľskom Tychy a vo finále Banskobystrického pohára, ktoré sa uskutoční 10. novembra u nás v Rimavskej Sobote,“ dodal Klement.

Zdroj: Rimava.sk FOTO: archív Ladislav Klement


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross