No active "ca-sidebar-197687" sidebar

MŠK: Rimavskosoboťania získali v jarných zápasoch dva body. V baráži si nezahrajú

23. marca 2015 | |  | | |

ilustracne fotoRimavskosobotskí futbalisti získali v jarnej časti súťaže II. futbalovej Doxxbet ligy dva body, za remízu s Partizánom Bardejov (1:1) a Lokomotívou Zvolen (0:0). Autorom zatiaľ jediného gólu MŠK je Denis Čery, ktorý v prvom jarnom zápase strelil gól na domácom trávniku proti Bardejovu. Zápas v Liptovskom Mikuláši prehrali futbalisti MŠK (2:0), obidva góly Rimavskosoboťanom strelil Mário Kurák, bývalý hráč.

Po tom, ako mužstvo nezískalo v úvodných zápasoch potrebné body na postup do šestky najlepších tímov v skupine, budú hrať naďalej v rámci svojej skupiny. Ako pre Rimava.sk uviedol tréner MŠK Gergely Geri, najviac ho mrzí, že nevyhrali prvý domáci zápas proti Bardejovu, body podľa neho chýbajú aj po zápase v Liptovskom Mikuláši, kde prehrali. „Neboli to ale ľahkí súperi,“ hovorí Geri a dodáva, že aj keď nepostúpili do baráže, budú sa snažiť skončiť čo najlepšie v súťaži. Podľa Geriho však body ľahko stratili aj v zápasoch jesennej časti súťaže.

Úzky káder, ktorý na jeseň opustilo približne desať hráčov, podľa trénera trápia aj zranenia, ku ktorým prišli hráči už počas jarnej prípravy.

Najbližší zápas odohrajú futbalisti MŠK Rimavská Sobota na domácej pôde v sobotu, 28. marca o 15.00 hod. proti Trebišovu.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross