Oliver Pivník opäť dominoval na tenisových kurtoch

6. júla 2018 | |  | |

V druhej polovici júna sa uskutočnil celoštátny turnaj starších žiakov v tenise. Podujatie sa konalo v Spišskej Novej Vsi. Dobre sa darilo Oliverovi Pivníkovi z ŠK Progress Rimavská Sobota, ktorý porazil hneď v prvom kole nasadenú jednotku turnaja M. Kirkova z TA Prešov a postupne sa v dvojhre prebojoval až do finále a skončil tak druhom mieste. Vo štvorhre sa spolu s Popradčanom Lichým prebojovali do semifinále. Turnaj sa hral na antuke trval tri dni.

Záver júna patril celoštátnemu turnaju starších žiakov v tenise. Podujatie sa konalo v Ružomberku. Dobre sa darilo Oliverovi Pivníkovi z ŠK Progress Rimavská Sobota keď sa v dvojhre prebojoval do finále v ktorom jasne dominoval a stal sa tak víťazom turnaja. Vo štvorhre sa spolu so Žilinčanom Kompišom tiež suverénným spôsobom zvíťazili. Turnaj sa hral na antuke trval tri dni.

Výsledky Spišská Nová Ves:

Dvojhra:
I. kolo: O.Pivník (ŠK Progress Rimavská Sobota) – M. Kirkov (TA Prešov) 1:6,6:4,6:3

Dvojhra:
I. kolo: O. Pivník (ŠK Progress Rimavská Sobota) – E. Moravčík (TK Žilina) 6:0,6:1
II. kolo: proti K. J. Novák (TA Prešov) 6:0,6:1
Semifinále: proti R. Mucha (TK Žilina) 6:3,6:3
Finále: proti S. Safko (TC Slávia UPJŠ Košice ) 6:0,6:1