No active "ca-sidebar-197687" sidebar

RHAL: Záver sezóny bude v znamení posledných zápasov

12. marca 2016 | |  | | |

perex-rhalRimavská hokejová amatérska liga sa rovnako ako všetky hokejové ligy na Slovensku blížia k záveru tejto sezóny. „Každý rok sa snažíme, aby ukončenie sezóny bolo výnimočné nielen pre hráčov ale aj pre divákov. Ani tento ročník neostane v hanbe a jeho záver bude taký ako má byť,“ uviedol pre Rimava.sk Marek Hanzel z HKM Rimavská Sobota. Ako priblížil ich pôvodný zámer bol opäť záverečný turnaj, no z časových dôvodov sa im ho nepodarilo pripraviť. Náhradou však bude podľa jeho slov záverečné kolo, ktoré sa neodohrá počas tradičného piatkového večera, ale v sobotu 19. marca už o 9:00 hod. ráno a bude sa hrať podľa platných pravidiel RHAL.

„Ako je všetkým známe RHAL-ka má v tomto ročníku sedem účastníkov, a tak nebolo možné zariadiť aby hrali všetci. Vyriešili sme to tak, že mužstvo Gladiators Hnúšťa, ktoré má v poslednom kole voľno, odohrá priateľské stretnutie s vybraným amatérskym mužstvom z nášho regiónu,“ priblížil Hanzel, podľa ktorého sa výsledky z tohto zápasu nebudú započítavať do štatistík RHAL.

Po všetkých odohraných zápasoch bude podľa Hanzela nasledovať slávnostné ukončenie sezóny a vyhodnotenie 3. ročníka. Ako poznamenal vyhlásené budú celkové výsledky sezóny, prvé tri družstvá dostanú poháre a víťaz si odnesie domov tradičný putovný pohár RHAL s menami hráčov.

Vyhlasovať sa budú aj ocenenia jednotlivcov ako napríklad najlepší brankár, víťaz kanadského bodovania a najviac fair-play mužstvo. „Pre hráčov ako aj pre divákov bude pripravený guľáš a kapustnica. Všetci priaznivci RHAL sú na zimnom štadióne vítaní a dúfame, že nám pomôžu vytvoriť výbornú atmosféru pre ukončenie sezóny,“ uzavrel Hanzel.

Program posledného XXI. kola RHAL:
19. 3. 2016 09:00 MHK Magnezit Revúca – Kokava nad Rimavicou
19. 3. 2016 10:30 Hornets Rimavská Sobota – Omega Rimavská Sobota
19. 3. 2016 12:00 White Raven Rimavská Sobota – Klenovec
19. 3. 2016 13:30 Gladiators Hnúšťa – Amatérke mužstvo (priateľský zápas)
19. 3. 2016 15:00 Vyhodnotenie III. ročníka RHAL

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross