No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Falconisti vybojovali 3 tituly majstrov Slovenska

13. januára 2021 |  | 

Rimavskosobotskí taekwondisti Falconu sa predviedli na online majstrovstvách. Vybojovali tri tituly majstrov Slovenska. Na prvých takýchto majstrovstvách v Taekwondo WT-Poomsea sa zúčastnili 5 falcoňáci, ktorí mali podľa Roberta Kuvika, ktorý zastupuje rodičov, mali jasný cieľ, získať titul majstra Republiky. Súťažilo sa v kategórii Poomsae (predvádzaní foriem).

Článok pokračuje pod reklamouNa turnaji vybojovali 4. miesto v hodnotení klubov. Z jednotlivcov sa podľa neho najlepšie darilo Tomášovi Kuvikovi a Alexovi Rapčanovi, ktorí si odniesli titul MSR. „Ďalším majstrom Slovenska sa stal Roman Farkaš v parapoomsea, ktorý obhájil minuloročný titul MSR,“ priblížil Kuvik a dodal, že vicemajstrom Slovenska a teda druhé miesto obsadil Adrián Mag. Bronz si odniesol Dominik Kuvik. Bronz si tiež odniesli Tomáš Kuvik a Adrián Mag v poomsea-dvojiciach.

Turnaj sa konal 19. decembra. Zároveň sa konala aj 2 online Liga SATKD WT v Poomsea. Zúčastnili sa jej dvaja falkoňáci - Leonard Demeter a Roland Bial. „Roland Bial získal pekné 2. miesto a Leonard Demeter tesne skončil na 4. mieste,“ doplnil Kuvik.

Zdroj: Rimava.sk, FOTO: Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross