No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Taekwondistka Mravcová po seminári vybojovala v Rožňave zlato

1. februára 2013 |  | 

Taekwondistka Karla Mravcová, ktorá reprezentuje Falcon TKD klub Rimavská Sobota, vybojovala v 1. kole ligy poomsae v Rožňave zlatú medailu. Ako ďalej Rimava.sk informoval asistent trénera Jaroslav Dóbi, uplynulý víkend klub reprezentovala ako jediná a umiestnila sa na perfektnom 1. mieste v kategórii žiačky do 13 rokov po modro – zelený pás. „Veríme že cenné skúsenosti z náročného víkendu Karla využije aj na prvom svetovom šampionáte taekwondo detí do 13 rokov 2. – 3. februára 2013 v Nemecku, na ktorom sa zúčastní s ďalšími dvoma zástupcami klubu,“ konštatoval Dóbi.

Asistent trénera a Karla Mravcová sa deň pred súťažou, 26. januára, zúčastnili seminára poomsae pod vedením Majstra Lee Youn Jae 7.Dan (tréner štátnej reprezentácie poomsae ČR) a s Majstrom Petrom Limprechtom 5. Dan (šéf rozhodca pre poomsae ČR a medzinárodný rozhodca poomsae). „Získal som nové poznatky v technikách poomsae, ktoré sa budem snažiť odovzdávať členom klubu na tréningoch,“ podotkol Dóbi.
Ďalším zúčastneným bol Miroslav Bitala, ktorý našiel záľubu v predvádzaní poomsae a chcel sa celkovo zdokonaliť v jednotlivých technikách potrebných pre správne predvádzanie poomsae.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross