No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Taekwondistom z klubu Falcon sa darilo na turnaji v Budapešti

4. júna 2013 |  | | |

falconV druhej polovici mája sa v hlavnom meste Maďarska uskutočnil medzinárodný turnaj Taekwondo WTF v športovom zápase pod názvom Goldstar Cup 2013. Turnaja sa zúčastnilo cez 300 súťažiacich z 8 krajín. V silnej konkurencii vzniklo aj početné zastúpenie v rámci jednotlivých vekových a váhových kategórií, čo naznačovalo, že boj o medaily bude náročný.

Falcon TKD klub RS na turnaji reprezentovali Karolína Mravcová v kat. žiaci -45 kg „B“, ktorá v prvom zápase s prehľadom zvíťazila nad pretekárkou z Bosny a Hercegoviny. Postúpila do semifinále, kde jej sily nestačili na domácu pretekárku v boji o finále a tak sa umiestnila na peknom 3. mieste.

Druhým zástupcom klubu bol Giovanni Slanec v kat. žiaci -40 kg „B“, ktorý suverénne vyhral najprv nad Rakúšanom a neskôr v semifinále a finále nad domácimi pretekármi a umiestnil sa na 1. mieste.

Na turnaji sprevádzal pretekárov Falcon TKD klubu RS  asistent hlavného trénera Jaroslav Dóbi, ktorý sa tiež zapojil do pretekov a umiestnil sa na konečnom 2. mieste v kat. senior +87 kg „A“. Pomocnou rukou na turnaji  bol aj Tomáš Mravec /rodič/ a člen klubu Peter Kojnok. „Ďakujeme zúčastneným členom klubu za výbornú reprezentáciu Falcon TKD klubu RS v Maďarskej Republike,“ zhrnul asistent trénera Jaroslav Dóbi, ktorý Rimava.sk informoval o priebehu turnaja.

[nggallery id=1041]


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross