TENIS: Oliver Pivník ako nasadená jednotka pred bránami finále, jeden titul však získal

3. júna 2019 | |  |

V dňoch 18.až 21. mája sa konali majstrovstvá stredoslovenského regiónu starších žiakov v tenise. Dobrou hrou sa na turnaji prezentoval Oliver Pivník hráč tenisového klubu ŠK Progress Rimavská Sobota keď opäť zabojoval o najvyššie priečky. Oliver ako nasadená jednotka turnaja išiel na turnaj s jediným cieľom, tento turnaj vyhrať. Napriek dobrej forme sa to tentokrát nepodarilo a skončil v semifinále. Prehra v semifinále bude ešte chvíľu mrzieť na koľko finalistov Oliver už niekoľkokrát v minulosti porazil. Dokonca najväčšieho konkurenta majstra regiónu z haly Sama Melagu porazil už vo štvrťfinále. Odniesol si tak napokon pohár za tretie miesto. Titul majstra regiónu sa mu predsa len podarilo vyhrať vo štvorhre spolu s Martinčanom Šimonom Papuščákom. Turnaj sa uskutočnil v Púchove za účasti 23 pretekárov.

Výsledky dvojhra:
I.kolo: voľný los
II.kolo: O. Pivník (ŠK Progress Rimavská Sobota) – A. Bačík (TK Relax Lipt. Mikuláš) 6:0, 6:0
Štvrťfinále: - S. Melaga (Fresh club Zvolen) 6:3, 6:3
Semifinále: - A. Ondrášik (TC Baseline Ban. Bystrica) 4:6, 3:6