TENIS: Pavel Keľo opäť na stupni víťazov

5. septembra 2020 | |  |

Pavel Keľo, hráč Tenisovej Akadémie v Rimavskej Sobote, pokračuje aj naďalej vo výborných výkonoch v tejto sezóne. Na celoštátnom tenisovom turnaji dorastencov kategórie B v Bratislave si vybojoval 3. miesto vo dvojhre.

Ako 3. nasadený hráč bez väčších problémov zdolal v 1. kole Huga Vajgela (TK Slovan Bratislava) v pomere 6:2 6:2. V osemfinále zvíťazil nad Samuelom Kyjacim (Empire Trnava) v 3 setoch 6:2 3:6 6:3. Vo štvrťfinále si hladko poradil s Pavlom Gulom (OZ ŠK Odema Púchov) 6:1 6:3. Prehral až v semifinále s 2. nasadeným Norbertom Marošíkom (Lieskovský tenisový klub) 2:6 3:6.

Na Slovensku sa predstaví už len na poslednom domácom turnaji najvyššej kategórie A 12. septembra v Prievidzi. V závere sezóny si zahrá na medzinárodných turnajoch juniorov ITF GRADE 4 v Budapešti a v českej Véske.

Zdroj: Rimava.sk, Alena Keľová