Oliver Pivník sa prebojoval až do finále celoslovenského turnaja

17. júla 2020 |  |

Oliver Pivník, hráč tenisového klubu ŠK Progress Rimavská Sobota, sa prebojoval až do finále celoslovenského turnaja dorastencov v tenise s názvom BASELINE CUP. Až tam našiel premožiteľa a obsadil tak konečné druhé miesto.

Článok pokračuje pod reklamou

Počas prvého júlového víkendu sa turnaja zúčastnilo 40 pretekárov. Ako Rimava.sk ďalej informoval Ivan Pivník, v prvom kole si Oliver poradil s D.Jergičom (TA M. Ryšavého Bojnice) 6:3, 6:3.V osemfinále porazil W. Ihringa (TK Slovan Bratislava) 6:1,6:1.Vo štvrťfinále si tiež hladko poradil s D. Kellerom (1.TC Humenné) 6:1,6:0.V semifinále ho čakal S. Stolárik (MŠK Poprad-Tatry) nad ktorým zvíťazil 6:2,6:3.Až v samotnom finále prehral s H. Vajglom (TK Slovan Bratislava) 2:6,3:6.

Zdroj: Rimava.sk