TENIS: Trnava hostila A kategóriu starších žiakov, O. Pivník skončil na stupni víťazov

15. júla 2019 | |  |

V dňoch 29. júna až 3. júla sa v Trnave uskutočnil celoštátny turnaj starších žiakov v tenise s názvom Empire Trophy cup 2019. Pekný úspech opäť dosiahol Oliver Pivník hráč tenisového klubu ŠK Progress Rimavská Sobota a pokračuje tak vo výborných výsledkoch v tejto sezóne. Bol to turnaj z kategórie „A“, teda s najsilnejším obsadením. Vo dvojhre sa postupne prebojoval až do semifinále a získal tak konečné tretie miesto. Turnaj trval päť dní dní a zúčastnilo sa ho 48 hráčov.

Výsledky dvojhra:
I. kolo: voľný los
II. kolo: O. Pivník (ŠK Progress Rimavská Sobota) – D. Berka (TC Empire Trnava) 6:1, 6:0
Osemfinále: - M. Kido (TC Baseline Ban.Bystrica) 6:1, 6:1
Štvrťfinále: - A. Kompiš (TK Žilina) 6:0, 4:0 skr.
Semifinále: - S. Norrman (TK Slovan Bratislava) 5:7, 6:2, 1:6

Zdroj a Foto: Ivan Pivník