No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Turnaj v plážovom volejbale nezmaril ani silný dážď

perex-volejbalRekreačná oblasť Kurinec Zelená voda bola uplynulú sobotu dejiskom v poradí už 9. ročníka turnaja v plážovom volejbale BEACH VOLLEY CUP. Svoje sily si pod sieťou zmeralo 22 družstiev, z toho 7 družstiev v A skupine, ktorú tvorili bývalí alebo súčasní profesionálni hráči, a 15 družstiev v B skupine, zložená z volejbalových nadšencov. „O turnaj bol aj tento rok veľký záujem a museli sme odmietnuť viac ako 5 družstiev kvôli plnému počtu, aby sa turnaj stihol odohrať,“ uviedol pre Rimava.sk jeden z organizátorov turnaja Tibor Bódy, podľa ktorého celkový počet prihlásených hráčov predstavoval 85 súťažiacich, pochádzajúcich z rôznych miest Slovenska, ako Bratislava, Rožňava, Revúca, Hnúšťa či Žilina.

Podľa bódyho v skupine A si družstvá zmerali sily medzi sebou v dvoch skupinách, kde si zahrali v systéme každý s každým, odohrali celkovo 9 zápasov. „V skupine B sa vytvorili tri 5-členné skupiny, čo predstavovalo 30 zápasov. Z daných skupín sa vytvoril postupový pavúk, kde sa hralo už systemom playoff, teda prehraš vypadneš,“ poznamenal organizátor a dodal, že celkový počet odohranych zápasov na dvoch ihriskách bol 57.

„Počas dňa sme sa tešili veľkému počtu divákov od najmenších, pre ktorých sme mali pripravenú trampolínu, sladkosti, ovocie až po dospelých, čo nás veľmi tešilo, že aj volejbal sa stáva pre ľudi zaujímavým športom. Turnaj sa nám predĺžil až kvôli dažďu a ukončili sme ho vyhodnocovaním prvých štyroch miest v A ako aj v B skupine až o 22-hej hodine,“ uzavrel Bódy, ktorý ďakuje každému, počnúc od organizácie, cez sponzorov, hráčom i divákom.

Výsledky turnaja
A skupina
1. miesto.....bestAUTOMAX - RS
2. miesto.....Marošové esá -RA
3. miesto.....Bedač bosá - RA
4. miesto.....Bača team – RA

B skupina...
1. miesto..... Kávičkari - RS
2. miesto..... ASPE beach team - BA
3. miesto.... Timberwolf team - RS
4. miesto.... Rodinka úžasných – RS,ZV

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross