No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V silnej konkurencii sa džudisti z Lokomotívy v Kolárove nestratili

17. októbra 2018 | |  | | |

Ďalšiu víkendovú sobotu džudisti Lokomotívy cestovali na západ republiky, a to do Kolárova, kde sa uskutočnila Medzinárodná Veľká cena mesta. V silnej konkurencii zahraničných pretekárov z Čiech a Maďarska sa rimavskosobotskí džudisti nestratili. „Zúčastnili sa dvaja pretekári a to Koóš Lukáš a Robert Balog, a obaja priniesli domov cenné medaily,“ povedal pre Rimava.sk predseda džudo oddielu Lokomotívy Ľubomír Antal.

Podľa jeho slov sa v Kolárove zišlo 265 pretekárov z troch krajín. „Naši dvaja džudisti vzorne reprezentovali oddiel, mesto Rimavská Sobota a aj seba samých,“ podotkol Antal. Ako ďalej priblížil, Lukáš Kóoš vo váhe do 66 kg starších žiakov zvíťazil vo svojej kategórii so zlatým umiestnením a Robert Balog vo váhe do 73 kg starších žiakov dosiahol strieborné druhé miesto.

„Výbor Lokomotívy Judo RS ďakuje obom džudistom za vzorné reprezentovanie, nielen oddielu, ale aj mesta Rimavská Sobota a aj Základnú škoku Š. M. Daxnera, ktorú džudisti navštevujú,“ uzavrel Antal, ktorý džudistov sprevádzal na turnaji.

z prava Koóš - 1. miesto a Balog 2. miesto

Zdroj: Rimava.sk FOTO: archív Ľubomír Antal


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross