No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Zápasníci Lokomotívy s ďalším zlatom z Majstrovstiev Slovenska

18. apríla 2017 |  | |

Viac ako sto starších žiakov z 22 klubov celého Slovenska sa zišlo v športovej hale v Dunajskej Strede, aby sa pobili o Majstrovské tituly v zápasení voľným štýlom. Vynikajúco si na tomto šampionáte viedli aj zápasníci Lokomotívy Rimavská Sobota. Ako pre Rimava.sk ďalej uviedol tréner Lokomotívy Jozef Radnóti, v najľahšej váhe do 32 kg získal titul Majstra Slovenska a zlatú medailu za 1.miesto Tibor Oravec.

Tibor Oravec získal titul Majstra Slovenska a zlatú medailu za 1.miesto.

„Aj na stupni pre víťazov vo váhe do 38 kg sa tiež postavil náš zápasník. Striebornú medailu za 2.miesto získal Filip Koreň,“ priblížil Radnóti. Do súťaže družstiev podľa neho zabodovali aj ďalší pretekári Lokomotívy, vo váhe do 47 kg skončil na 5.mieste Brian Molnár a na 6.mieste Jakub Vydra. V súťaži družstiev obsadila Lokomotíva Rimavská Sobota 3.miesto.

„Chcem sa poďakovať svojim zverencom za predvedené výkony. Tibor Oravec už vyhral tretie Majstrovstvá Slovenska v priebehu polroka. Filip Koreň je vekom ešte len mladší žiak, ale prehral len vo finále po veľkom boji. Molnár s Vydrom tiež odviedli dobrý výkon. V súťaži družstiev sme sa postavili na stupeň pre víťazov keď nás porazila len domáca Dunajská Streda a Košice,“ zhodnotil tréner zápasníkov.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross