No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Zápasníci Michal Radnóti a Richard Totkovič Majstrami Slovenska

9. októbra 2013 |  | |

Zápasníci Michal Radnóti a Richard Totkovič Majstrami republikyZápasníci Lokomotívy Rimavská Sobota Michal Radnóti a Richard Totkovič zaznamenali cenný úspech vo svojej športovej kariére. V drese Vihorlatu Snina sa stali Majstrami Slovenska družstiev. Rimava.sk informoval podpredseda ZO Lokomotíva Jozef Radnóti. ,,Už viac rokov Vihorlat Snina využíva služby týchto dvoch našich zápasníkov v mužskej lige v zápasení voľným štýlom. Družstvo Sniny je postavené práve na hosťujúcich pretekároch. Je v ňom päť ukrajinských zápasníkov, traja domáci borci dvaja naši a jeden pretekár z Bánoviec nad Bebravou,“ uviedol Radnóti. To že sú žiadaní do takéhoto silného družstva je podľa Radnótiho ocenením ich výkonnosti a nadštandardných vzťahoch medzi Vihorlatom Snina a Lokomotívou Rimavská Sobota.
Potvrdili to aj minulú sobotu na žinenkách obhajcu titulu Dunajplavby Bratislava, kde bolo finálové kolo. Nemalou mierou sa podľa Radnótiho pričinili o titul, ktorý Snina získala po suverénnych víťazstvách 7:0 nad Sláviou Snina a Baníkom Prievidza, 6:1 nad ŠKP B.Bystrica a 5:2 nad Košicami 1904 a obhajcom titulu Dunajplavbou Bratislava.
„Naši zápasníci teraz absolvujú už v rimavskosobotskom drese turnaje v Brne a v Maďarsku a potom ich v poslednú októbrovú sobotu čaká vrchol sezóny Majstrovstvá Slovenska v oboch štýloch v Košiciach,“ dodal podpredseda ZO Lokomotíva.

[nggallery id=1198]

 


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross