No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Adrenalín a silné stroje, toto nás o pár dní čaká na ďalšom ročníku Offroad Tisovec

Offroad Tisovec 2022. Foto: archív Stanislav Hronec

TISOVEC – Milovníci pohonu 4x4, adrenalínu a silných strojov sa po roku opäť dočkajú. Tisovec sa opäť na štyri dni stane epicentrom terénnych áut, ktorých jazdci ukážu svoje umenie jazdiť v náročnom teréne.

Organizátori z Offroad clubu Tisovec pripravujú už 19. ročník podujatia Offroad Tisovec. Ako pre Rimava.sk uviedol jeden z organizátorov podujatia Vladimír Longauer, diváci sa určite majú na čo tešiť a čaká ich aj sprievodný program.

Článok pokračuje pod reklamou


Na podujatí sa každoročne podieľa okolo 50 usporiadateľov. Na 18. ročníku sa stretlo približne 250 posádok, čo je aj stanovený limit organizátorov. V tomto roku by to tiež nemalo byť inak.

"Pri rozsahu trate nás to radí medzi jedno z najväčších podujatí v Európe. Na našom stretnutí priaznivcov terénnych vozidiel sa zúčastňujú posádky zo Slovenska, vysoké množstvo posádok z Čiech, Poľska, Maďarska a dokonca aj Lotyšska," vysvetlil Longauer.

Organizácia takéhoto podujatia podľa jeho slov vôbec nie je jednoduchá, hlavným organizátorom pri všetkom pomáhajú členovia rodiny i priatelia a známi.

Podujatie nie je populárne iba medzi pretekármi a aj preto sa môžete zúčastniť na pripravovanom koncerte ženského hudobného zoskupenia Poison Candy, ktoré doklepne tú správnu atmosféru svojimi rockovými piesňami.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross