No active "ca-sidebar-197687" sidebar

DOPLNENÉ: Dodávka sa čelne zrazila s dvoma kamiónmi

17. mája 2024 | | |  | 
Zdroj: TV JOj

PINCINÁ – Dnes (17. mája) v dopoludňajších hodinách došlo k nehode medzi obcou Pinciná a Lučencom. Dodávka narazila pravdepodobne čelne do kamióna.

Vodič mal podľa predbežných informácií veľké šťastie a nehodu prežil.

Článok pokračuje pod reklamou


Na mieste sa momentálne nachádzajú záchranné zložky a doprava je obmedzená.

Aktualizácia: Na mieste nehody bola prítomná aj letecká záchranná služba, tá podľa slov hovorkyne Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby Zuzany Hopjakovej pristávala priamo na ceste a na mieste preberala do svojej starostlivosti od posádky RZP 27-ročného vodiča dodávky s vážnym poranením hrudníka.

Lekár vykonal ďalšie vyšetrenia, vodič bol následne prevezený do nemocnice v Banskej Bystrici. Vodič bol pri vedomý a v stabilizovanom stave, ale s vážnym poranením hrudníka.

Doplnené:K dopravnej nehode došlo v dopoludňajších hodinách na ceste I/16 medzi Lučencom a Pincinou. 27-ročný vodič dodávky z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s dvoma kamiónmi,“ uvádza na svojej FB stránke Polícia SR - Banskobystrický kraj.

Dychové skúšky boli u všetkých vodičov negatívne. V dôsledku dokumentovania nehody a odstraňovania jej následkov bola cesta na dve hodiny úplne uzavretá, neskôr bol sprejazdnený jeden jazdný pruh.

Dopravná nehoda je v štádiu objasňovania.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross