No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUALIZOVANÉ: Dalibor Ďuriš sa vracia do Rimavskej Soboty

3. novembra 2022 | | |  | 
Zdroj: FB HKM Zvolen

RIMAVSKÁ SOBOTA – Rodák z Rimavských Zalužian a odchovanec hokeja v Rimavskej Sobote bude po novom obliekať dres svojho rodného klubu HKM Rimavská Sobota. Klub o tom informoval na sociálnej sieti.

Článok pokračuje pod reklamou


"Dalibor pomôže nášmu tímu na základe striedavých štartov z prvoligového Brezna," napísal klub na Facebooku. Ako ďalej dodal, Ďuriš okúsil mládežnícke reprezentácie, má štarty v extralige za Zvolen a Liptovský Mikuláš a so Zvolenom získal majstrovský titul.

Podľa slov Ďuriša hodnotí svoj návrat do rodného klubu veľmi dobre. "Už dávnejšie sme sa rozprávali, či by som nešiel do klubu natrvalo. Nakoniec sme sa dohodli na striedavých štartoch z Brezna, takže som veľmi rád, že to takto dopadlo," opísal svoj príchod.

Tréningy bude Dalibor absolvovať v Brezne. "Do R. Soboty budem chodiť len hrávať cez víkend, aj to len keď budem môcť. Zvyšok hokejového času budem tráviť v Brezne," dodal. Na zápasy vo svojom materinskom klube sa teší aj z dôvodu vysokej návštevnosti zápasov. "Je to moje rodné mesto, kde som hokejovo vyrastal, čiže sa teším, že sa tam vrátim," uzavrel Ďuriš.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross