No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Ani ma nenapadlo, že môj návrat bude taký úspešný, hovorí Ladislav Kalmár po jarnej sezóne

Zdroj: Archív Ladislav Kalmár

MILOVICE – Uplynulý víkend ukončil kulturista Ladislav Kalmár jarnú sezónu súťažou v susedných Čechách, kde získal ďalšie medaile do zbierky. Z Diamond cupu v Miloviciach si priniesol striebornú medailu v kategórii klasická kulturistika a druhé striebro získal v kategórii kulturistika do 80 kilogramov.

Kalmár sa na súťažné pódia vrátil po 12-tich rokoch a dosiahol nečakané úspechy. "Ani len mi nenapadlo, že môj návrat bude taký úspešný. Dúfal som, že na to stále mám, no takéto výsledky som naozaj nečakal," napísal športovec na svojom Facebooku.

Článok pokračuje pod reklamou


Počas jarnej sezóny získal Kalmár na súťažiach v Česku a Slovensku viacero ocenení. "Chcem sa poďakovať všetkým ktorí mi pomáhali, stáli za mnou a podieľali sa na mojej príprave. V prvom rade mojej rodinke, blízkym priateľom a všetkým ostatným, ktorí mi držali palce. Veľké dakujem patri Drahoslavovi Vanekovi a Rolandovi Brosmannovi za odborné rady počas prípravy. Ďakujem tiež Autoservisu Steiner, Stavebnému centru Ádám, spoločnosti Agrosolum, Borisovi Spodniakovi, Máriovi Miadokovi a firme Toldys," uviedol kulturista pre portál Rimava.sk.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross