No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Bezplatný kurz účtovníctva pre zamestnaných aj nezamestnaných otvárame už v máji 2024

Chcete sa vzdelávať, no neviete, v ktorej oblasti sa máte zdokonaliť? Ekonomickú gramotnosť potrebujeme všetci. Využite možnosť získať alebo rozšíriť si vedomosti v oblasti účtovníctva a daní, miezd a personalistiky priamo v Rimavskej Sobote.

Naša organizácia pre vás otvára bezplatný kurz účtovníctva. Vďaka projektu Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR sa môžu záujemcovia o vzdelávanie v oblasti účtovníctva rekvalifikovať úplne bezplatne. Nejde len o osoby evidované na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny, ktorí majú dokonca nárok na osobitný príspevok, ale aj o mladých pracujúcich ľudí, ľudí v produktívnom veku, aj staršie osoby, osoby na rodičovskej alebo materskej dovolenke, konateľov a majiteľov spoločností, zamestnancov a iných.

Využite aj vy možnosť rekvalifikácie v oblasti účtovníctva, daní, miezd a personalistiky

Ponúkame bezplatné kurzy účtovníctva pre zamestnaných, nezamestnaných, živnostníkov, konateľov spoločností, administratívnych pracovníkov, resp. pre všetkých, ktorí majú záujem o zvyšovanie kvality svojho života prostredníctvom celoživotného vzdelávania v oblasti účtovníctva s dôrazom na rozvoj kľúčových kompetencií, prehlbovanie a zvyšovanie si svojej kvalifikácie.

Kurz má celkový rozsah 240 vyučovacích hodín, pozostáva z troch samostatných modulov: podvojné účtovníctvo, jednoduché účtovníctvo, mzdy a personalistika. Lektormi sú profesionálni účtovníci, daňoví poradcovia, mzdoví pracovníci, aktívne pracujúci v oblasti daní, miezd, ekonomiky a účtovníctva. Spletitú problematiku účtovníctva vám objasnia z pohľadu skúsených odborníkov, nielen ako klasickí učitelia.

Kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR a jeho absolvovaním získate osvedčenie s celoslovenskou platnosťou. Zameriavame sa nielen na výklad, ale hlavne na praktickú stránku.

Dôležité je pre nás, aby ste danú problematiku zvládli a dokázali ju aplikovať priamo v praxi. Okrem toho sme si pre vás pripravili vlastné učebné materiály, ktoré spájajú viacero zdrojov do jedného. Vzdelávajte sa už dnes, nečakajte na nič! Viac si môžete prečítať aj na tomto odkaze.


Pre viacej informácií navštívte stránku http://www.nezamestnanost.sk alebo kontaktuje Akadémiu verejnej správy o.z. na 0940 520 222; prípadne mailom na [email protected].


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross