No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Boli sme sa pozrieť na nový film Ubaľ a zmizni. Tu sú naše dojmy

RIMAVSKÁ SOBOTA – Predaj a distribúcia marihuany. To bola téma filmu, ktorý premietali uplynulú sobotu na amfiteátri v Rimavskej Sobote. Snímka s názvom Ubaľ a zmizni prilákala pár ľudí do útrob objektu.

Na tento nový český film z dielne režiséra Adama Hobzika sme sa boli pozrieť aj my. Odohrávali sa v ňom tri rôzne príbehy – prvý bol o troch kamarátoch. Mireček, Vilém a Dužan sa živia predajom marihuany. Raz dostanú ponuku predať všetky ich zásoby za jednu noc Bulharovi, ktorý distribuuje marihuanu iným ľuďom. Problém však nastane, keď im niekto vykradne skleník.

Článok pokračuje pod reklamou


Druhý príbeh vo filme je o dvoch suspendovaných policajtoch. Jeden je podľa ich kapitána vyhorený, druhý agresor. Obaja policajti však konajú v danú noc na vlastnú päsť a chcú sa dostať k jednému kufríku, ktorý je plný vzácneho materiálu. Pri pátraní idú cez všetky prekážky a neberú na nič ohľad.

Tretí príbeh je o rockerovi zo skupiny Krankenwagen Andrém, ktorý podpíše zmluvu na nahratie troch popových albumov pre tínedžerov. Na verejnosti vystupuje ako hviezda, no vo vnútri je demotivovaný a chce zažiť poriadnu rockerskú noc. To sa mu splní, keď si na letisku zamení kufor.

Film je z nášho pohľadu určený predovšetkým pre mládež, no nevylučujeme, že by sa páčil aj starším ročníkom. Vo filme vystupovali predovšetkým herci, ktorí boli mladší, čím dávali vyššiu autentickosť celému filmu. Čo sa týka prípravy zo strany Mestského kultúrneho strediska (MsKS), je potrebné ich pochváliť. Plátno, na ktorom film premietali, bolo veľké, čo vyvolávalo pocit, že sedíme v normálnom kine.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross