No active "ca-sidebar-197687" sidebar

BOWL CENTER: Šport, relax aj zábavu už nájdete pod jednou strechou

bowl-centerŠportovať, zabávať sa, hrať, relaxovať, stretnúť sa s priateľmi – všetko pod jednou strechou. Kde? V novom BOWL CENTER v Rimavskej Sobote. Svoje brány otvorili v utorok, 2. júla! Športové centrum je denne otvorené od desiatej hodiny ráno, do 22.00 hod., v piatok a v sobotu až do 24.00 hod. Pre športovcov sú pripravené viaceré letné akcie.

 

letná akciaV novopostavenej budove (pri obchodnej akadémii) nájdete to, čo nikde inde v blízkom okolí - squash a hneď vedľa aj dva bedmintonové kurty. Úplne nové, pripravené pre vyznávačov aktívneho oddychu, ktorým sa v meste rozšíria možnosti, ako tráviť svoj voľný čas! Hráči majú samozrejme k dispozícii priestranné dámske a pánske šatne aj sprchy. V BOWL CENTER sa však zabavíte aj bez raketiek 🙂 Obľúbený bowling si môžu zahrať veľkí aj malí, majitelia mysleli na všetko. Dráha sa dá totiž vďaka špeciálnym mantinelom upraviť tak, aby vyhovovala aj najmenším hosťom. Na nich čaká aj detský kútik, dospelí určite radi využijú biliardový stôl. Veľký, moderne zariadený bar je ideálnym miestom na posedenia s priateľmi, pri výborných nápojoch či rýchlom občerstvení (dokážu tu však zabezpečiť aj stravovanie).

Každý si príde na svoje – rodiny s deťmi, partie mladých ľudí aj tí skôr narodení, veď športovať a zabávať sa treba v každom veku. Chceli sme vybudovať športovo-relaxačné centrum, ktoré v našom meste doteraz chýbalo,“ hovorí spolumajiteľ BOWL CENTER Kristián Tóth.

Squash, bedmintonové kurty, bowling a barové priestory však zďaleka nie je všetko, čo BOWL CENTER zastrešuje. Ako majiteľ spomenul, jedinečný priestor na poschodí bude vyčlenený pre obľúbené rimavskosobotské fitnescentrum – presťahuje sa sem DAVID GYM ARENA!

Tešíme sa na stretnutie so všetkými, ktorí si k nám prídu oddýchnuť, zabaviť sa alebo urobiť čosi pre svoje zdravie,“ uzavrel Kristián Tóth.

BOWL CENTER nájdete hneď vedľa rimavskosobotskej Obchodnej akadémie, vchod je z  Cukrovarskej ulice. Otvorené budú mať denne, od 10.00 hod. do večerných hodín. Návštevníkom je k dispozícii priestranné parkovisko.
otvaracie-hodiny

[nggallery id=1057]

Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross