No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Potrebovali najkvalitnejšie palivo do vlastných strojov, otvorili novú benzínku

C&C-TANK JesenskéDo vlastných poľnohospodárskych a lesníckych strojov aj kamiónov potrebovali najkvalitnejšiu naftu, "poistili" sa tak, že si otvorili vlastnú benzínku. Na čerpacej stanici C&C TANK v Jesenskom vodiči už viac ako rok môžu tankovať s istotou, že svojmu vozidlu doprajú to najlepšie – palivo OMV. Dôvod, pre ktorý sa v Jesenskom zastavia neraz aj Rimavskosoboťania....

"Pracujeme s poľnohospodárskou technikou nemeckej značky, všetko sú to špičkové stroje, králi medzi traktormi, ktoré majú veľmi citlivé čerpadlá na pohonné hmoty. Rovnako aj naša lesnícka technika švédskej značky si vyžaduje skutočne kvalitnú údržbu aj kvalitné palivo. Odkedy sme tankovali naftu priamo z OMV, ktorá vyhovuje aj prísnym rakúskym normám, nemáme absolútne žiadne problémy," hovorí konateľ C&C TANK s.r.o. Zoltán Czene o dôvodoch, prečo sa rozhodol postaviť tesne pri obci Jesenské novú čerpaciu stanicu. Za pravdu mu dáva aj spokojnosť iných prepravcov a firiem pracujúcich s poľnohospodárskou či lesníckou technikou, ktorí takisto vyhľadávajú palivá OMV a preto tankujú na C&C TANK. Konateľ spoločnosti zároveň spomenul, že aj obyvateľom obce a okolia chcel poskytnúť možnosť natankovať do svojich áut kvalitné palivo za ceny porovnateľné (ak nie lepšie) s cenami v meste.

Ako vysvetlil, nádrže navyše umiestnili pod zemou, aby tak zabezpečili čo najlepšiu izoláciu pred zmenami teploty a zrážanlivosťou vody. Chceli sa vyhnúť prípadom, keď vodič natankoval o niečo menej, ako zaplatil, pretože niektoré benzínové pumpy sú (úplne legálne) nastavené tak, že berú do úvahy rozťažnosť nafty. Desať litrov na pokladničnom bloku preto v skutočnosti nemusí znamenať desať litrov v nádrži. "V našom prípade tieto prirodzené straty znášame my. Či v lete či v zime, ak chce vodič natankovať desať litrov, tak ich u nás skutočne dostane," ubezpečila konateľka spoločnosti Martina Gazíková.

C&C-TANK JesenskéC&C TANK je k dispozícii pre vodičov osobných áut a tiež pre vodičov nákladných motorových vozidiel, keďže tu majú aj veľkokapacitné stojany. Výbornou „vychytávkou“ je nastaviteľný limit pri tankovaní – či už na sumu alebo množstvo paliva. Určite to ocenia najmä šoféri na firemných vozidlách aj tí, ktorí majú pri sebe len určitú hotovosť a napriek tomu natankujú na cent presne.

Samozrejmosťou je priestranné parkovisko, oddychová zóna pre vodičov, sociálne zariadenia a v neposlednom rade predajňa so širokým sortimentom nápojov, tabakových výrobkov či pochutín. Nechýba však ani príslušenstvo do áut, oleje do motorov a špeciálne oleje do lesníckych a poľnohospodárskych strojov. Obyvatelia Jesenského a susedných obcí tak nemusia chodiť ďaleko.

Na čerpacej stanici C&C aj po roku a pol fungovania stále všetko dýcha novotou a čistotou. Podľa slov konateľky sú benzínové pumpy neustále pod drobnohľadom rôznych inštitúcií, už niekoľkokrát k nim prišli kontroly z hygieny, daňového úradu, zo životného prostredia, colnej správy, živnostenského úradu či zo strany hasičov. „Za všetko však hovorí aj spokojnosť klientov, tá je pre nás kľúčová,“ hovorí Martina Gazíková a dodáva, že pre svojich zákazníkov pripravujú zaujímavé bonusy.

„Pre motoristov chystáme v najbližších týždňoch prémiové čipové karty, na ktoré sa im za natankované litre paliva budú pripisovať body. Tie si potom môžu vymeniť za tovar z prémiového katalógu, v ktorom bude aj televízor, elektrotechnika a ďalšie atraktívne položky,“ naznačila konateľka C&C TANK s.r.o. a dodala, že chystajú tiež týždenné akcie na lacnejšie pohonné hmoty.

C&C TANK pri vjazde do Jesenského určite neprehliadnete, vďaka značke kvalitných pohonných hmôt OMV ale tiež pre pekné a upravené okolie. Čerpacia stanica je otvorená denne od 6.00 do 22.00 hod.

[nggallery id=1043]

Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok

Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.

 


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross