No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Cestujúci, pozor. Od nedele sa zmenia cestovné poriadky pre prímestské autobusy

14. septembra 2023 | | | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Vzhľadom na to, že na Sobôtke, pri výjazde z Rimavskej Soboty, v smere na Lučenec, Hnúšťu či Bátku a Košice, prebiehajú stavebné práce, SAD Lučenec prijal opatrenia a mení cestovné poriadky prímestkej dopravy.

Pred približne dvomi týždňami boli prijaté obmedzenia a boli aj osadené dopravné značenia, ktoré nepovoľujú výjazd smerom z Rimavskej Soboty cez ulicu Cukrovarskú, a rovnako sa týkajú aj autobusov. Vodiči autobusov preto zastavovali na poslednej možnej zastávke – pri hypermarkete Tesco a kruhovou križovatkou sa vrátili na svetelnú križovatku, pokračovali na ulicu Jesenského a napojili sa na ulicu Košickú.

Článok pokračuje pod reklamou


Od nedele (17. septembra) ale v spojoch nastane zmena. Pokiaľ ste boli zvyknutí nastupovať na zastávkach Malohontská, Pivovar či Tesco v smere z Rimavskej Soboty, po zavedených zmenách budete musieť prestupovať na autobusovej stanici. Je preto nutné, aby ste si spojenia vyhľadali vopred.

Aktuálne informácie o možnosti dopravného spojenia získate na www.sadlc.sk, www.ubian.sk a www.cp.sk, alebo na tel. č. 0650 958 958.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross