No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Chalani z Bar Monkeys chystajú „banánovú“ výzvu

perex-vyzvaMáte radi výzvy? Tak by Vám nemala ujsť Banana Challenge, ktorú si pripravili street workout-isti z rimavskosobotského Bar Monkeys. A o čo presne ide? „Banana Challenge pozostáva z troch jednoduchých no silovo náročných cvikov s vlastnou váhou. Ide o zhyby, dipy a pistol drepy, teda drepy na jednej nohe,“ povedal pre Rimava.sk Norbert Sándor z Bar Monkeys. Ako ďalej poznamenal za každé technicky správne vykonané opakovanie jednotlivých cvikov súťažiaci získa jeden bod. Cvičenec bez rozdielu váhovej kategórie s najvyšším počtom bodov sa stane víťazom, ktorý sa môže tešiť na zaujímavé vecné ceny.

Kedy a kde sa bude zhybovať, dipovať a drepovať? Výzva vypukne v sobotu, 11. júla, zahájením a registráciou súťažiacich od 14-tej hodiny priamo v street workout parku, medzi ulicou J. Bodona a MŠ Rybárskou na Sídlisku Západ v Rimavskej Sobote.

Ako sa prihlásiť do súťaže? Jednoducho, stačí prísť do parku a bezplatne sa registrovať.

Na podujatí sú vítaní aj diváci, ktorí majú rovnako vstup voľný. Ak sa prídete pozrieť len ako návštevník, nezabudnite prísť v športovom oblečení. Prečo? Podľa Norberta bude po súťaži nasledovať spoločný tréning s ochutnávkou proteínového nápoja. „Radi si zacvičíme s každým kto príde, rovnako mu aj poradíme ohľadom prvkov v street workoute,“ uviedol.

Banana Challenge však nie je len o súťažení. „Cieľom našej prvej súťaže je združiť čo najviac nadšencov pohybu, posilňovania svojho tela i mysle a nadšencov zdravého životného štýlu. Taktiež aj spoznať nových ľudí a získať skúsenosti,“ doplnil Norbert a zároveň dodal, že pozýva každého nadšenca tohto športu.

PROGRAM:

14.00 - 15.00 Zahájenie + registrácia súťažiacich

15.00 - 17.30 Rozcvička, súťaženie

17.30 - 18.00 Vyhodnotenie súťaže

18.00 - 19.30 Spoločný tréning

19.30 - 20.00 Ochutnávka proteínu, zakončenie stretnutia

banana

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross