No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Chcete dať veciam druhú šancu? Vymeňte aj vy nepotrebné veci za nové na ďalšom rimavskosobotskom swape

Fotografia zo swap-u v lete tohto roka. Zdroj: FB Sobotský SWAP

RIMAVSKÁ SOBOTA – Tohtoročný letný rimavskosobotský swap sa stretol s pozitívnymi ohlasmi a účasť bola skutočne vysoká. Priestory Čierneho orla sa zaplnili oblečením, knihami, doplnkami, hračkami i rastlinami.

Swap je veľmi obľúbená výmenná burza fungujúca na celom svete a je stále populárnejšia. Organizátori podujatia sa preto rozhodli, že pripravia aj zimné komunitné stretnutie.

Vo veľkej sále na poschodí v priestoroch Čierneho orla si budete môcť vymeniť niečo pekné, čo už nepotrebujete, ale zároveň to nechcete vyhodiť, a to už budúci týždeň 25. novembra (v sobotu) od 10:00 do 15:00.

Článok pokračuje pod reklamou


"Letný swap sa stretol naozaj s vysokým záujmom. Prišlo množstvo návštevníkov a verím, že aj pri tom zimnom sa to zopakuje. Veríme, že to bude mať prínos aj v takej predvianočnej atmosfére, aby ´vymieňajúci´ nemuseli darčeky kupovať, ale možno nájdu niečo zaujímavé aj takýmto spôsobom,“ avizuje jedna z organizátorov Sobotského swap-u Miroslava Čierna.

Swap má význam v oblasti ekologickej ale aj ekonomickej. V rámci výmeny môžete získať veci, ktoré by ste si inak kupovali a takto prispejete aj k trvalej udržateľnosti.

Priniesť so sebou môžete maximálne 10 kusov rôznych vecí (detské, dámske a pánske zimné oblečenie, knihy, hračky, doplnky, kabelky, šatky, bižutériu okrem náušníc, rastliny, bytové doplnky alebo rôzne funkčné spotrebiče) a vziať si toľko, koľko prinesiete. Vstupné na toto podujatie sú 3 eurá. Študenti a deti majú vstup zdarma.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross