No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Chystáte sa na piatkový obed? Ak ešte neviete, čo si dáte, pomôže vám ponuka na menu.rimava.sk

Na portáli Rimava.sk v sekcii Denné menu môžete každý pracovný deň nájsť prehľad obedových menu, ktoré si pre vás stravovacie zariadenia v Rimavskej Sobote pripravili.

Dnes si napríklad môžete dať hovädzí steak, bravčové na smotane, pečené koleno, goralský guláš, vyprážaný syr, koložvársku kapustu, šúľance s makom, segedínsky guláš, chilli concarne, bryndzové halušky ale tiež aj sviečkovú na smotane a množstvo ďalších vynikajúcich obedov.

Na výber máte naozaj z množstva rôznorodých jedál vo viacerých reštauráciách a jedálňach v Rimavskej Sobote. Celé menučka nájdete na tomto odkaze.

Článok pokračuje pod reklamou


Chýba vaša reštaurácia na našom zozname?

Rimava.sk ponúka reklamný priestor všetkým reštauráciám v Rimavskej Sobote. Najdôležitejšie a najzaujímavejšie je to, že ho máte úplne zadarmo. Vaše obedové menu môžete na našej stránke uverejniť zadarmo každý týždeň. A môžete ho pridávať vy, kedy sa vám to hodí a upravujete si ho podľa potreby.

Aké sú výhody? Najčítanejší spravodajský portál mesačne navštívi viac ako 100-tisíc ľudí

Na špeciality z vašej kuchyne si tak môže kliknúť oveľa viac potenciálnych zákazníkov ako doteraz. Zvýšite tak šancu, že si pôjdu vychutnať obed práve k vám alebo si práve od vás zvolia donášku.

Máte chuť sa zapojiť? Napíšte nám e-mail na [email protected].

Hľadáte posilu do kuchyne alebo na obsluhu?

Aj v tomto smere vám môže byť náš portál nápomocný. Uverejnite inzerát v časti inzercia.rimava.sk alebo v našich inzertných skupinách na sociálnej sieti Facebook – Inzeráty RS a okolie, Inzeráty okres Lučenec a blízke okolie alebo Inzercia a Novinky LC,RS,PT,VK,RA a nájdite nové posily do vašej reštaurácie.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross