No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Country Fest v Kokave už zajtra. Okrem hudby sa môžete tešiť aj na rôzne sprievodné akcie

Kandráčovci, Desmod, Julo Viršík a ďalší. O tejto zostave, ktorá sa postará o poriadnu dávku zábavy v Kokave nad Rimavicou sme Vám už písali. Ale čo okrem toho si pre Vás pripravili organizátori Country Festivalu? Redakcia Rimava.sk vyspovedala Petra Bajana, jedného z organizátorov, ktorý ešte viac priblížil bohatý program na piatok i sobotu (13. 14. júla), kedy sa uskutoční spomínaný Country Festival 2018 v Kokave nad Rimavicou.

Program je naozaj bohatý aj čo sa týka vystupujúcich, ale na ktorého interpreta či aktivitu sa Vy ako organizátor tešíte?
Program tohto ročného Country festivalu v Kokave nad Rimavicou, ktorý sa bude konať v dňoch 13. a 14. júla na miestom amfiteátri, je naozaj bohatý. Počas dvoch festivalových dní sa predstavia viacerí účinkujúci. Medzi tými hlavnými patria Kandráčovci, Desmod, Julo Viršík, Michal Tučný Revival Band, Družina, Allan Mikušek. Počas festivalu budú prebiehať mnohé sprievodné akcie ako sú: ukážky Country tancov, rôzne súťaže, jazda na koni, výstava automobilov, ryžovanie zlata, atrakcie pre deti a nebude chýbať ani bohatá tombola. Ako Organizátori sa tešíme na všetkých účinkujúcich, ale aj na návštevníkov festivalu, ktorí vytvoria perfektnú atmosféru počas dvoch dní na Kokave.

Ku Country patrí aj ryžovanie zlata, ktoré bude súčasťou programu v Kokave, budú môcť návštevníci nájsť ozajstný kúsok zlata?
Počas sprievodného podujatia ryžovanie zlata si budú môcť vyskúšať ako sa niekedy ryžovalo zlato, pri nájdení zlatého lupienka si každý zo zúčastnených odnesú so sebou diplom.

Minulý rok podujatiu počasie veľmi neprialo, ako ste na tom tento rok, prebehla nejaká dohoda s kompetentnými? 🙂
Minulý rok nám počasie neprialo hlavne sobotu, kedy bol tiež zaujímavý program, ale napriek pokazeného počasia sa ľudia prišli pozrieť na Country Festival 2017. Na tento rok sme si ako organizátori objednali pekné počasie dúfajme, že objednávka počasia bude úspešne dodaná.

Ale predsa, ak by sa opakovala rovnaká situácia, máte pripravenú aj mokrú verziu podujatia?
Tak ako aj minulý rok festival sa koná za každého počasia, amfiteáter je prekrytý.

Do akcie ostáva už len pár týždňov, ako to je s dostupnosťou lístkov?
Dostupnosť lístkov je dosť ťažká otázka na organizátorov, lebo chceme vyhovieť každému návštevníkovi festivalu. Predpredaj na piatkový festivalový deň je vypredaný, ale návštevníci sa nemusia obávať, že ostanú pred bránou a nedostanú sa do areálu, lístky si budú môcť zakúpiť na mieste konania. Len poprosím všetkých návštevníkov aby boli voči sebe ohľaduplní pri vstupe a aby prišli v predstihu na podujatie. V piatok, 13. júla, sa brány otvárajú o 18:00 hodine.

Akú návštevnosť očakávate tento rok?
Na tohto ročnom festivale očakávame okolo 5000 návštevníkov festivalu, rôznych vekových kategórií.

Tak čo, už viete kam sa vybrať za poriadnou zábavou počas 13. a 14. júla? Napovieme, hor sa do Kokavy nad Rimavicou na Country festival 2018, kde zažijete skvelú zábavu počas dvoch letných dní.

Zdroj: Reklamný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross