No active "ca-sidebar-197687" sidebar

December plný nadupaných akcií, ktoré vás v Incognite rozohrejú

Ako budete tráviť posledný mesiac v roku? V Incognite v tom majú jasno. Ak ste počas roka zmeškali nejakú tú párty, tak v decembri to určite dobehnete. V rimavskosobotskom bare Incognito chystajú niekoľko nadupaných akcií, na ktorých by ste nemali chýbať.

Tá prvá vypukne už túto sobotu, 10. decembra. O zábavu na parkete sa postará živá hudba v podaní Party kapely. O týždeň, už v piatok, 16. decembra, sa z akcie Vianočná kapustnica na Hlavnom námestí, dovalí do Incognita Kapustnicová afterparty. A aby ste po ochutnaní mňamóznych kapustníc nepribrali, tak o „predvianočnú diétu“ sa postará kapela Sexy Čokoláda.

A keďže v Incognite môžete čakať čokoľvek, tak po Kapustnicovej afterparty sa v piatok, 23. decembra, tešte na predvianočnú party, pre englišmenov Before Christmas party 😉 Rovnako aj počas nej bude na parkete veselo, o to sa postará Focus Band. A aby ste nevychladli, tak už v nedeľu, 25. decembra, čaká na vás Štefanská zábava, kde ruku hore na parkete zdvihnete aj vďaka kapele Sexy Čokoláda.

No a bodku za nadupanými decembrovými akciami dá Silvestrovská party, a to v sobotu, 31. decembra. Po celú noc vám do nálady, takej akej sa patrí, bude hrať Party band. Viac infošiek vám radi prezradia priamo v bare Incognito.

Vidíme sa na akciách Incognita, na bare alebo parkete 😉

Bar Incognito nájdete v budove bývalého lýcea, na Ul. B. Bartóka 18 v Rimavskej Sobote. Bar ponúka exkluzívnu kávu a kávové kreácie Tonino Lamborghini, pivné špeciality, čaje Althaus, výborné vína a široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov.

Cez pracovné dni majú otvorené od 8:00 do 23:00 hod., v piatok od 8:00 do 2:00, sobotu od 9:00 do 02:00 hod. a v nedeľu od 14:00 do 22:00 hod.

incognito-akcie

Zdroj: PR článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross