No active "ca-sidebar-197687" sidebar

DEŇ DETÍ: Oslava pri Vyšnom Skálniku túto sobotu nebude, akciu odložili na neskôr

rozprávkový lesPOZOR ZMENA! Oslava Dňa detí pri rybníku vo Vyšnom Skálniku bude z bezpečnostných dôvodov v neskoršom termíne. "Pre pretrvávajúce nepriaznivé počasie sa podujatie pripravené pre deti pod názvom Rozprávkový les, ktoré sa malo uskutočniť túto sobotu 31.mája, prekladá na iný termín, ktorý v najbližšej dobe ešte  upresníme," informovala Rimava.sk Anita Koniarová, manažérka Mikroregiónu Rimava a Rimavica, ktorý podujatie organizuje.

Pôvodná správa (zverejnené 22.mája):

Množstvo rozprávkových postáv, rôzne úlohy, sladké odmeny, zážitky a kopa smiechu čaká na všetkých malých aj veľkých, ktorí prekročia prah Rozprávkového lesa. Ten ožije už po 12-ty krát, pri rybníku vo Vyšnom Skálniku neďaleko Rimavskej Soboty.  Kedy? V sobotu, 31. mája.  Obľúbené podujatie, oslavu Dňa detí, už usilovne pripravujú dobrovoľníci z obcí Mikroregiónu Rimava a Rimavica.

„Všetkých pozývame do sveta rozprávky, kde čerti a vodníci nebudú až takí zlí a spolu s vílami, princeznami a inými bytosťami nás prevedú Rozprávkovým lesom. Vítané sú všetky deti a tiež ich rodičia, príbuzní či priatelia,“ uviedla Anita Koniarová, manažérka Mikroregiónu Rimava a Rimavica. Ako spomenula, brána rozprávkového lesa bude otvorená od 9.00 hod do 12.00 hod.

Chrobáčiky, Pat a Mat, pravekí ľudia a mnohí iní sa už nevedia dočkať malých návštevníkov. Okrem rozprávkových postavičiek deti potešia aj zaujímavé sprievodné aktivity ako je zlaňovanie, labyrint, jazda na koníkoch, ukážky mladých hasičov, nafukovacia atrakcia či trampolína. Na konci rozprávkovej cesty čaká na návštevníkov občerstvenie a tradičný guľáš.

Vstupné je dobrovoľné.

Zdroj: Rimava.sk, PR-článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross