No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Deti poteší Červík Kubo

Divadlo Haliganda z Košíc sa špecializuje na prácu s deťmi od pol roka do 4 rokov a na ich rodičov. So svojimi predstaveniami navštívilo množstvo miest, festivalov a chcelo by potešiť aj nás v Rimavskej Sobote. Pozývame Vás vo štvrtok, 2. 5. 2019 o 10.00 hod. do Domu kultúry (vchod od fontány) na ich predstavenie Červík a Kubo. Je to jedinečné interaktívne predstavenie pre najmenšie deti s nádhernými ponožkovými bábkami, krásnou a veselou hudbou o malom červíkovi, ktorý stratí nádherné jabĺčko a vyberie sa ho hľadať. Po ceste stretne hada, druhého červíka, krtka a tetu sovu. Po predstavení bude krátky workshop pre deti a rodičov s bábkami a hudobnými nástrojmi zameraný na rozvoj psychomotoriky detí. Vstupné: 5€ pre dvojicu (dieťa + rodič). Vstupenky predávame na mieste.
V divadle pracujú profesionálni výtvarníci, režiséri, herci. Divadlo vedie Roman Sorger- televízny a divadelný scenárista a režisér (Táraninky, Osmijanko, koncert Integrácia, Maškrtníček, Dva v jednom, Otvárací ceremoniál MS v Hokeji, Brave kids… a ďalšie). V Košiciach pravidelne ponúkajú najrôznejšie workshopy pre najmenších a ich rodičov, prevádzkujú montessori herňu, Amadeus – kreatívnu školu pre najmenších, rodinné centrum a iné aktivity. Mohli by sa stať pravidelnými návštevníkmi v našom meste, záleží od záujmu cieľovej skupiny. Kapacita je obmedzená, max. 50 detí. Preto prosíme všetkých, ktorí majú záujem, aby sa ohlásili, že prídu na [email protected], 047 5621550, alebo osobne v Dome kultúry.

štvrtok, 2. 5. 2019 o 10.00 hod.
Divadlo Haliganda: Červík Kubo
Jedinečné interaktívne predstavenie pre deti od pol roka do 3 rokov a ich rodičov + krátky workshop s bábkami a hudobnými nástrojmi zameraný na rozvoj psychomotoriky detí. Veľká zasadačka Dom kultúry, Rimavská Sobota (vchod od fontány) Vstupné: 5€ pre dvojicu (dieťa + rodič). Lístky možno zakúpiť aj na mieste podujatia

Zdroj: MsKS


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross