No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Spoločnosť PROGNESSA z Rimavskej Soboty bola nominovaná na Firmu roka, hlasujme za ňu spoločne

Časopis Úspešní manažéri aj v tomto roku vyhlásila súťaž Firma roka 2023. Jej cieľom je spropagovať a verejne oceniť úspešné slovenské firmy a ich majiteľov, ktorí významne prispievajú k celkovému zlepšovaniu podnikateľského prostredia na Slovensku.

Prispieť svojím hlasom a podporiť firmu z nášho regiónu môžete aj vy NA TOMTO ODKAZE. Hlasovanie nájdete v spodnej časti webovej stránky.

O titul Firma roka 2023 sa uchádza aj úspešná rimavskosobotská digitálna agentúra PROGNESSA, ktorá sa venuje realizácii marketingových aktivít pre firmy, čím zároveň tvorí priestor pre tých, ktorí radi tvoria.

Súťaž sa vyhlasuje v nasledovných kategóriách – maloobchod, veľkoobchod, výroba a služby. Výherca súťaže získa účasť na slávnostnej recepcii, propagáciu na všetkých marketignových kanáloch vyhlasovateľa a certifikát o výhre v súťaži Firma roka 2023.

O víťazovi súťaže rozhodujú úspešní majitelia firiem z rôznych oblastí podnikania. Každá firma bude hodnotená bodmi, ktoré udelí odborná komisia. Víťazovi súťaže v každej zo štyroch kategórii bude udelený titul Firma roka. Špeciálnu cenu verejnosti získa firma na základe hlasovania verejnosti prostredníctvom internetu.

Hlasovanie je spustené od začiatku nového roka a ukončené bude na konci januára. Vyhlasovanie výsledkov sa uskutoční 4. apríla na slávnostnej recepcii.

"Sme veľmi radi, že aj firma z nášho regiónu sa dokázala dostať do celoslovenskej súťaže a že dokážeme byť konkurencieschopní. Je to dôkazom toho, že podnikať sa nedá len vo veľkých mestách, ale aj v našom regióne. Chcel by som sa poďakovať svojmu perfektnému tímu, ktorý dennodenne prináša hodnotné myšlienky a pomáha našim klientom rásť a posúvať sa v digitálnom svete. Som im všetkým veľmi vďačný," vyjadril sa Daniel Csúr, zakladateľ firmy PROGNESSA.

Vyhlasovateľom súťaže je vydavateľstvo ALERT, s.r.o. so sídlom v Košiciach. Je nezávislým, súkromným projektom, ktorý nie je vlastnený žiadnou politickou, religióznou, ekonomickou ani národnostnou skupinou. Vzniklo v auguste 2012 a jeho zakladateľmi sú Ladislav Pavlík, Marcel Pavlík a Gabriela Kunaj

Vydavateľstvo sa zaoberá dvomi hlavnými aktivitami – vydávaním časopisu Úspešní manažéri, ktorý obsahuje praktické rady o manažmente, pozitívne myšlienky a praktické skúsenosti úspešných ľudí zo sféry podnikania, ktorý je ilustrovaný krásnymi fotografiami významných slovenských fotografov a vydávaním kníh významných slovenských podnikateľov, ktorí v nich zhrnuli a poskytli svoje úvahy o podnikaní, riadení firmy, ľudí, financií i života.

"Slováci si radi prečítajú príbehy zahraničných podnikateľských hviezd, študujú rôzne ekonomické, politické, filozofické či náboženské učenia. Ale aj na Slovensku máme výnimočných ľudí, ktorých príbehy si zaslúžia pozornosť. Preto chceme spropagovať významných Slovákov, ktorí niečo dokázali v oblasti podnikania práve v našich podmienkach,“ hovorí o svojej aktivite vydavateľstvo.

Ešte ste o PROGNESSE nepočuli? Môžete to zmeniť a pozrieť si jej Facebook alebo Instagram či oficiálnu webovú stránku.


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross