No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Divadelné predstavenie inšpirované seriálom Susedia mieri do R. Soboty + VALENTÍNSKA SÚŤAŽ

Zdroj: Dom kultúry Rimavská Sobota

RIMAVSKÁ SOBOTA – V divadelnej sále Domu kultúry v Rimavskej Sobote vás 28. februára (stredu) o 19-tej privítajú na vtipnom divadelnom predstavení inšpirovanom úspešným seriálom Susedia, v hlavných úlohách so známymi hercami Andym Krausom a Viki Rákovou.

Po troch úspešných a vypredaných sezónach so zábavnou show "Lacikám nedráždi" sa tvorcovia rozhodli posunúť projekt do divadelnej podoby.

Článok pokračuje pod reklamou


V 90- minútovom predstavení sa Láslo a Ildikó predvedú vo svojich klasických hádkach plných vtipných nedorozumení a diváci budú mať možnosť zažiť obľúbené postavy v ich domácom prostredí. Čo všetko sa tomuto manželskému páru môže udiať v spálni, v kuchyni, alebo v dielni, sa dozvieme na predstavení.  

Tvorcovia divadelného predstavenia sľubujú vtipné dialógy, nečakané situácie a to všetko bude novými pesničkami zloženými špeciálne pre toto predstavenie spájať a komentovať Mirka Miškechová. Vstupné na podujatie je 18 eur a vstupenky si môžete zakúpiť v Kine Orbis, alebo na www.kulturars.sk.

Zdroj: Dom kultúry Rimavská Sobota

VALENTÍNSKA SÚŤAŽ

V spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom v Rimavskej Sobote sme si pre vás pripravili súťaž o štyri lístky na toto vtipné predstavenie, ktoré si v Rimavskej Sobote môžete pozrieť už 28. februára o 19:00 hod. v Dome kultúry v R. Sobote.

Súťaž trvá do 23. februára do 15:00 a následne vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorí získajú po dva lístky na toto fantastické predstavenie.

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha na našom profile na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný príspevok, dajte naň likev komentároch označte niekoho, koho by ste vzali so sebou. Príspevok môžete aj zdieľať, aby informácie o tomto vynikajúcom predstavení nikomu neušli.

Všeobecné podmienky súťaží nájdete na tomto odkaze.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross