No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Dizajnová značka Choice Home bude mať v R. Sobote najväčšiu predajňu na Slovensku. Hľadajú do nej šikovných zamestancov

Zdroj: FB OC RSPark

RIMAVSKÁ SOBOTA – Obľúbená dizajnová predajňa bude sídliť v OC RSPark. Svoje brány otvorí koncom mája. Choice Home vás prevedie najnovšími trendami v oblasti bytovej kultúry a ponúkne kvalitné francúzske výrobky.

Svoje pobočky má vychýrená dizajnová značka už v Nitre, Prešove, Spišskej Novej Vsi, Ružomberku a Čadci, no predajňa v Rimavskej Sobote bude najväčšia spomedzi všetkých prevádzok na Slovensku.

Zdroj: FB OC RSPar

"Naša predajňa ponúka bytové doplnky a veľmi nám záleží na ich dizajne a kvalite. Predajňu v Rimavskej Sobote sme rozšírili aj o fashion oddelenie, budeme ponúkať dámsku a pánsku módu, bytový textil, doplnky do kuchyne a kúpeľne, doplnky pre domácich miláčikov, kozmetické doplnky, dekorácie do detských izieb či školské potreby," prezradila pre Rimava.sk vedúca predajne, ktorá priniesla koncept Choice Home na Slovensko pred dvomi rokmi.

Predajňu v meste plánovali otvoriť už dlhšie, Rimavská Sobota ich očarila najmä výbornou lokalitou, ale aj faktom, že v okolí podobný obchod nie je.

"Veľmi sa zapáčila aj budova OC RSParku, je krásna a už na prvý pohľad som vedela, že toto je to správne miesto," povedala.

Choice Home vytvorí aj pracovné miesta pre približne 18 šikovných zamestnancov. V týchto dňoch prebiehajú výberové konania, no záujemcovia môžu stále posielať životopisy. "Hľadáme manažéra predajne, troch zástupcov a približne 12 až 14 asistentov predaja," dodala majiteľka prevádzky.

Predajňa Choice Home bude sídliť od konca mája v OC RSPark na ulici Bélu Bartóka 1A v Rim. Sobote. Nájdete ich aj na Facebooku a Instagrame.


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross