No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Symbolicky položili základný kameň Family centra

1. apríla 2009 |  | 

Zástupcovia spoločnosti Agoria Holding dnes spoločne s predstaviteľmi mesta, generálneho projektanta a realizátorov stavby poklopali základný kameň budúceho Family centra, najväčšieho v rámci Slovenska. S jeho výstavbou sa začalo už minulý mesiac, dokončené by malo byť v novembri tohto roku.

„Mesto Rimavská Sobota má hospodárske aj geografické faktory, ktoré spĺňajú požiadavky investora,“ uviedol pre Rimava.sk Hannes Brenn, konateľ spoločnosti Agoria Holding, zodpovedný za projekty na Slovensku. Ako povedal, z podrobných analýz vyplynuli veľmi dobré šance projektu práve v tomto regióne. Brenn zároveň ocenil spoluprácu a podporu zo strany samosprávy.

„Som veľmi rád, že sa tu Family centrum bude stavať,“ vyjadril sa primátor mesta Štefan Cifruš. „Nebál by som sa, že v Rimavskej Sobote je veľa obchodných centier, aj keď to nie je výrobná sféra, nejaké pracovné miesta sa nájdu aj tu,“ uviedol Cifruš.

Ako informoval Hannes Brenn, vo Family centre počítajú s deviatimi obchodmi, okrem obuvi, oblečenia a drogérie, by tu svoje miesto mohla nájsť aj predajňa nábytku či elektroniky. Výška celkovej investície je vyčíslená na viac ako 7,5 milióna eur.

„V minulom roku sa nám podarilo otvoriť Family centrá v Nitre, Komárne, Piešťanoch a Dunajskej Strede, ďalšie projekty sú pripravované vo Vranove nad Topľou, Považskej Bystrici a v Senici,“ uviedol pre Rimava.sk Brenn. Ako dodal, rimavskosobotské Family centrum bude najväčším v rámci celého Slovenska.

.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross