No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Dni vína vo vinárstve MOVINO sú už za dverami + SÚŤAŽ

VEĽKÝ KRTÍŠ – Ste milovníkmi kvalitného vína, chutného jedla a príjemnej hudby? Preferujete toto trio na jednom mieste? V tom prípade vám odporúčame budúcu sobotu (18. mája) navštíviť priestory veľkokrtíšskeho vinárstva MOVINO.

Spomínaná spoločnosť si pre vás pripravila už svoje tradičné podujatie, na ktorom môžete ochutnať všetky ich vína, ktoré pochádzajú z lokálnych vinohradov v regióne Novohrad. Ochutnávka bude sprevádzaná kultúrnym programom.

Článok pokračuje pod reklamou


Súčasťou podujatia bude aj prehliadka pivničných priestorov, v ktorých vám porozprávajú celý príbeh zrodu najlepších vín a kolobeh výrobného procesu.

Na ochutnávke vás bude čakať viac ako 20 druhov vína. Hladní určite nezostanete tiež, pretože ku kvalitnému vínu patrí aj chutné jedlo. O zábavu sa postarajú Duchoňovci a Miko Band.

Ak sa rozhodnete tento deň stráviť v priestoroch vinárstva MOVINO aj so svojimi ratolesťami, nemusíte sa báť, program je prichystaný aj pre ne, napríklad s Tárajkom a Popletajkou. Viac sa dozviete aj prostredníctvom tohto linku.


SÚŤAŽ

V spolupráci s vinárstvom MOVINO z Veľkého Krtíša sme si pre vás pripravili súťaž o 6 vstupeniek na podujatie Dni vína MOVINO, ktoré sa uskutoční 18. mája od 13:00 v priestoroch vinárstva.

Súťaž prebieha na našej stránke na sociálnej sieti Facebook a trvá do 15. mája do 15:00, kedy vyžrebujeme troch výhercov, ktorí získajú po dva lístky na podujatie.

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha na našom profile na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný príspevok, dajte naň like, v komentároch označte niekoho, koho by ste vzali so sebou a príspevok môžete aj zdieľať, aby informácie o tomto vynikajúcom podujatí nikomu neušli.

Všeobecné podmienky súťaží nájdete na tomto odkaze.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross