No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Dobrá správa pre milovníkov hudby. Citadelu opäť navštívi talentovaná speváčka

Zdroj: Archív FRAJ Sessions

RIMAVSKÁ SOBOTA – Séria koncertov FRAJ Sessions pokračuje. Už túto sobotu, 6. júla o 21:00, navštívi Citadelu talentovaná speváčka Timea Gregová alias TIMEA.

Tohtoročné FRAJ Sessions upriamujú pozornosť na ženské interpretky. Séria koncertov bude obsahovať nielen hudobné vystúpenia, ale aj diskusie s umelkyňami o ich hudobných cestách, tvorivých procesoch a prvých skúsenostiach na pódiu.

Článok pokračuje pod reklamou


Okrem toho budú návštevníci diskutovať o súčasnom stave slovenskej hudobnej scény, preskúmajú možnosti a formy podpory pre začínajúcich umelcov a umelkyne a zamerajú sa na výzvy, ktorým čelia ženy v hudobnom priemysle.

Talentovaná speváčka a skladateľka TIMEA sa na scéne objavila v roku 2020 s debutovým EP Confusion of Warmth, ktoré získalo nomináciu na Radio_Head Awards a Cenu Nadácie Advance Investments. Jej skladby si okamžite získali srdcia fanúšikov. Mohli ste ju vidieť vystupovať na najväčších slovenských a českých festivaloch ako Pohoda, Grape či Colours of Ostrava. Vlani vydala druhé štúdiové EP Short Story Long, ktoré ju dostalo aj na európske pódiá. Nedávno predstavila nový singel Home, ktorý je predzvesťou jej debutového albumu. 

Viac o podujatí nájdete na tomto odkaze.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross