No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Ďuriš priniesol trofej do rodných R. Zalužian, zajtra navštívi aj zimný štadión

RIMAVSKÉ ZALUŽANY - Dalibor Ďuriš priniesol dnes (16. 6. 2021) trofer V. Dzurillu a D. Pašeka do rodných Rimavských Zalužian. Ako povedal samotný Ďuriš pre Rimava.sk, zajtra pôjde na tréning detí na zimný štadión v R. Sobote a navštívi aj základnú školu, do ktorej chodil.

Článok pokračuje pod reklamou


"Je to pre mňa neuveriteľný pocit, keďže som bol prvý rok v seniorskom hokeji a o tomto sa mi nemohlo ani snívať. Som rád, že vo Zvolene dali šancu aj mladým, bolo to niečo neskutočné," povedal nám Ďuriš.

Ako ďalej povedal, trofej bude mať do piatku, ďalej ju bude posúvať Branislavovi Kupkovi, ktorý aktuálne predĺžil kontrakt s HKM Zvolen. Pred ním mal trofej úspešný reprezentant Slovenska Miloš Kelemen. "Každý to oslavoval asi takto, trofej doniesli do rodného mesta či do obce," doplnil hokejista.

Pre Ďuriša si pripravili básničku aj deti z tamojšej materskej školy. Rodák z Rimavských Zalužian bol z toho prekvapený. "Bolo to pre mňa prekvapenie. Nič také som ani nečakal. Som veľmi rád, že to tu takto zorganizovali. Deti si pripravili krásnu básničku a som im za to vďačný," opísal svoje pocity.

Zajtra čaká Ďuriša program v Rimavskej Sobote. "Najskôr idem na základnú školu, do ktorej som chodil. Následne na to mám ísť na zimný štadión, kde budem mať tréning s mladými hokejistami R. Soboty. Myslím, že to bude pekné, pofotíme sa a oni budú mať zážitok," uzavrel Ďuriš.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross