Ďuriš s prvou asistenciou v tejto sezóne, Zvolen vyhral nad nováčikom

Dalibor Ďuriš v drese HK MŠK Žiar nad Hronom (foto: Facebook HK MŠK Žiar nad Hronom)

Hokejisti HKM Zvolen zvíťazili v siedmom kole hokejovej Extraligy nad nováčikom z Prešova 3:2. K prvému gólu pomohol aj rodák z Rimavských Zalužian Dalibor Ďuriš, ktorý si pripísal prvú asistenciu v tejto sezóne.

V zápase s Prešovom pomohol Ďuriš k prvému gólu hostí ako druhý asistujúci hráč. Autorom gólu bol Juraj Mikuš, ktorý je najproduktívnejším hráčom minuloročného majstra.

Ďuriš má na konte už druhý bod, keď v nedeľu 3. októbra vsietil gól do brány Liptovského Mikuláša. Bol to jeho premiérový gól v slovenskej lige.

Zvolenčania vyhrali nad Prešovom 3:2 na ľade nováčika. Skóre však museli otáčať, pretože domáci viedli do 39. minúty 2:0. O ich výhre rozhodla tretia tretina, v ktorej sa presadili Maroš Jedlička a Peter Hraško. V tabuľke sa Zvolen posunul na piate miesto pred Košice a Banskú Bystricu.