No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Džudisti TJ Mladosť Relax Rim. Sobota sa blysli na krajskom šampionáte

4. mája 2023 | | | |  | 
Foto: FB klubu

RIMAVSKÁ SOBOTA – Ťažšia o poriadnu kopu medailí sa domov vrátila džudistická partia TJ Mladosť Relax Rimavská Sobota z nedeľných (30. 4.) majstrovstiev Banskobystrického kraja. Do Zvolena vycestovala početná skupina športovcov, ktorá naše mesto skvelo reprezentovala v kategóriách mladších a starších žiakov aj dorastencov.

„Trochu nás mrzela slabšia účasť ostatných klubov, no naši nám to vykompenzovali krásnymi výkonmi. Som veľmi rád, že sme mohli vyskúšať aj menej skúsených pretekárov. S výsledkami sme naozaj spokojní a dúfame, že podobných úspechov bude v budúcnosti čo najviac,“ zhodnotil tréner Richard Útis.

Článok pokračuje pod reklamou


Rimavskosobotskí džudisti budú mať šancu rozšíriť si zbierku už tento víkend, kedy TJ Mladosť Relax organizuje medzinárodný turnaj. Na zimnom štadióne by sa mohlo zísť až sedemsto pretekárov z trinástich krajín.

„Do každého turnaja ideme s cieľom získať nejaké medaily, no nebudeme to mať jednoduché. Kategórie budú počtom aj kvalitou nabité, takže sa potešíme každému jednému dobrému umiestneniu,“ dodal Útis.

Výsledky TJ Mladosť Relax Rimavská Sobota:

  • 1. miesto: Tomáš Husman (mladší žiaci do 34 kg); Zuzana Danyiová (mladšie žiačky do 32 kg); Oliver Porubiak (mladší žiaci do 66 kg); Kristína Kubíková (mladšie žiačky do 57 kg); András Hunor Tóth (mladší žiaci nad 73 kg); Jakub Durec (starší žiaci do 66 kg); Lukáš Áron Kostúr (starší žiaci do 50 kg); Jakub Vysokai (starší žiaci nad 81 kg); Michaela Kminiaková (staršie žiačky do 44 kg); Michaela Kminiaková (dorastenky do 44 kg); Adam Ďurica  (dorastenci do 66 kg); Bibiana Očenášová (dorastenky do 57 kg); Martin Očenáš (dorastenci do 73 kg)
  • 2. miesto: Dávid Černoch (mladší žiaci do 55 kg); Zara Tóthová (mladšie žiačky do 48 kg); Sabina Zvarová (mladšie žiačky do 57 kg); Jakub Durec (dorastenci do 66 kg)
  • 3. miesto: Olívia Martinková (mladšie žiačky do 52 kg); Ladislav Danyi (starší žiaci do 66 kg); Ladislav Danyi (dorastenci do 66 kg)
  • 5. miesto: Adam Ďurica (starší žiaci do 66 kg)

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross